Цікаво :: Спорт :: 24 травня 2021 22:48 , Краматорск Пост
VseProSport UA

Двох українських легкоатлеток зняли з етапу Діамантової ліги в Великобританії

містить рекламні лінки
Українських легкоатлеток Ярославу Магучіх і Ольгу Саладуху виключили з числа учасників етапу Діамантової ліги в Великобританії за порушення ковід-протоколів.

Дніпропетровська спортсменка Ярослава Магучіх, яка виступає в стрибках у висоту, та донеччанка Ольга Саладуха, яка виступає в потрійному стрибку, не змогли взяти участь  в змаганнях, що проходили 23 травня в британському Гейтсхеді.

«Українська стрибунка Ярослава Магучіх, її тренер Тетяна Степанова та їх співвітчизниця Ольга Саладуха були виключені з вчорашнього етапу Діамантової ліги в Гейтсхеді через порушення ковід-протоколів раніше в той же день. І спортсмени, і тренер самоізолювались і пройшли додаткові випробування перед виїздом з Великобританії. Для цих спортсменок немає ніяких перешкод для участі в наступних стартах, якщо вони будуть в подальшому дотримуватися ковід-протоколів», - йдеться в заяві прес-служби World Athletics.

Раніше спортивний сайт Всепроспорт повідомляв, що українські легкоатлетки зайняли два перших місця на турнірі в Німеччині.