Важливо :: Життя громади :: 20 грудня 2019 15:55 , Олексій Ладика
obldorremstroi

Забруднення повітря: екоінспекція знайшла порушення на краматорському підприємстві

Чотирьох працівників оштрафували на суми від 85 до 136 грн.

Державна екологічна інспекція знайшла порушення на краматорському підприємстві "Облдоррембуд". 

"Перевіркою встановлені порушення Правил технічної експлуатації установок очистки газу… Також не здійснено інструментально-лабораторні вимірювання параметрів викидів пересувних джерел", – йдеться у повідомленні установи.

Позапланову перевірку цієї фірми інспектори здійснили після звернення з громадської приймальні народного депутата України, до якого своєю чергою звернулися мешканці Краматорська. Вони скаржилися на забруднення повітря внаслідок виробничої діяльності "Облдоррембуда". 

облдорремстрой2 облдорремстрой1

Під час перевірки інспектори встановили, що на підприємстві є 7 організованих та 11 неорганізованих джерел викидів, на балансі підприємства перебуває 31 одиниця автотранспортних засобів. Викиди забруднюючих речовин в повітря "Олдоррембуд" здійснює на підставі дозволу, виданого обласним Департаментом екології та природних ресурсів у вересні 2018-го року терміном на 10 років.

За результатами перевірки чотирьох відповідальних осіб оштрафували за двома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення: "Порушення порядку здійснення викиду забруднюючих речовин в атмосферу або впливу на неї фізичних та біологічних факторів" та "Недодержання вимог щодо охорони атмосферного повітря при введенні в експлуатацію і експлуатації підприємств і споруд". Обидві статті передбачають штраф у розмірі від 85 до 136 грн. 

Згідно державних реєстрів, "Облдоррембуд" займається виробництвом неметалевих мінеральних виробів, будівництвом та обслуговуванням доріг та автострад.

Інші статті на цю тему

kramatorskteploenergo-tec

Підприємство викидує забруднювальні речовини понад нормою

kramatorskteploenergo

На підприємстві запевняють, що дотримуються вимог законодавства, а скоротити викиди не можуть

monitoring-vozduha-kramatorsk

Самый грязный воздух - на Ясногорке и возле Шлаковой горы

коментарі