Важливо :: Життя громади :: 16 жовтня 2020 17:27 , Олена Круглова
Наталья Рад

"Електронне пенсійне посвідчення може отримати кожна людина-пенсіонер"

Електронні пенсійні посвідчення з початку 2020 року отримали вже 17 000 пенсіонерів Донецької області

Для того, щоб отримати електронне пенсійне посвідчення, людині пенсійного віку необхідно звернутися до управління Песійного фонду, надати паспорт, ідентифікаційний код та фотокартку.

Про це повідомила начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області Наталія Рад під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території Донецької області 16 жовтня.

"Електронне пенсійне посвідчення - це є два продукта в одному. Це одночасно пенсійне посвідчення та банківська картка", - нагадала Наталія Рад.

Вона акцентувала увагу на зручності використовування такого посвідчення.

Наталія Рад зазначила, що при закінченні терміну дії електронно-пенсійного посвідчення дія самого посвідчення подовжується автоматично для осіб, яким пенсію було призначено за віком.

У випадках призначення пенсії не за віковими показниками та з обмеженим терміном дії, необхідно надати відповідні документи для подовження дії пенсійного посвідчення.

Очільниція Головного управління Пенсійного фонду наголосила на тому, що наразі всі управління Пенсійного фонду працюють у штатному режимі та ведуть прийом громодян із дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Також Наталія Рад закликала громадян під час дії карантину та задля запобігання поширенню епідемії активніше використовувати електронні сервіси для взаємодії з Пенсійним фондом у дістанційному режимі.

Інші статті на цю тему

pererahunok-pensiyi

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму перерахунку підлягають пенсійні виплати

pensionerka

Жінка повірила аферисту, що її донька потрапила в ДТП та віддала гроші на її "лікування"

litni-lyudi-starik

У місті живуть таких 13 людей