Цікаво :: Review :: 17 грудня 2021 17:25 , Микола Жалнін
svyato-mikolaya-kramatorsk 5

Ельфи, Грінч, мультики і цукерки: у Краматорську дітей розважали у Будинку Святого Миколая

Захід був організований для учнів шкіл-інтернатів, спецшкіл та дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей

Протягом тижня, з 13 по 17 грудня, у приміщенні ТРЦ "Palladium" на Двірцевій, 37, працював Будинок Святого Миколая. Цей захід відбувався в рамках проєкту "Час зимових подій", ідеологами якого виступили Центр кіномистецтва та культури та Управління культури та туризму Донецької обласної державної адміністрації. 

Організаторка культурно-мистецьких заходів в Центрі кіномистецтва та культури Аліна Маковська розповіла Kramatorsk Post, що Управління культури Донецької ОДА запрошувало учнів інтернатів, спецшкол, а також дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей. 

Кожна група складалася з 25-27 дітей (загалом захід відвідали понад 500 людей). 

При вході у Будинок Святого Миколая діти заходили у казковий ліс, де їх зустрічали ельфи і сніговик. Далі вони йшли до порталу, який є індикатором посмішок. Якщо запалювалось зелене світло, то можна одразу ж йти, якщо - червоне, то потрібно було ще раз посміхнутися і тоді вже пройти далі.

test

Після того діти входили безпосередньо у Будинок Святого Миколая, в першу його кімнату, якою була майстерня, де вони могли розробляти собі подарунки, розмальовували ялинки та дивилися номери, які для них підготували ельфи.

Далі діти завітали до персонажа відомого американського різдвяного мультфільму Грінча на горище. Там вони виконували танцювальну гімнастику під пісню "I like to Move it", яка є одним з основних саундтреків до мультфільму "Мадагаскар". 

test

Згодом діти спускалися вниз, на кухню, де познайомились ще з одним ельфом, який проводив кулінарні майстер-класи та пару інтерактивів, що включали у себе гру "Бурулька" та фотосесію.

У всіх трьох “кімнатах” Будинку Святого Миколая дітей нагороджували ключами, дякуючи яким вони могли відкрити скриню к з подарунками та відправити їх своїм одноліткам.

У самій кімнаті Святого Миколая діти дивилися мультфільм "Міккі. І знову на Різдво" кінокомпанії "Disney". По його завершенню на екрані зненацька з'являвався Грінч, який повідомляв дітям, що забрав у них ключі, які вони збирали.

test

Невдовзі після цього Святий Миколай сам з'явився і повернув дітям вкрадене казковим персонажем. Згодом до нього приєдналися Грінч та Міккі і Міні Маус. Святий Миколай разом з ними дарував подарунки (фрукти та цукерки) дітям. Після цього всі була запальна дискотека.

test

Інші статті на цю тему

childrenfestover

Як організатори прокоментували святкування під час тривоги

warchildrencover

Статус дитини, постраждалої від воєнних дій, дає право на певні пільги та на отримання грошової допомоги

mykolay3

Активності для дітей проходили у ТатоХабі і фонді Мкртчана

коментарі