Важливо :: Гроші :: 24 жовтня 2022 12:09 , Краматорск Пост
emss

"ЕМСС" опинився на межі банкрутства: справу будуть слухати у суді

Підприємство не може сплатити борг німецькій компанії

5 грудня у Господарському суді Донецької області відбудеться перше засідання у справі про банкрутство заводу "Енергомашспецсталь" з Краматорська.

Рішення про відкриття справи суд ухвалив на початку вересня, повідомляє Центр громадського контролю "ДІЙ-Краматорськ".

Ініціатором банкрутства є німецька компанія D.A.R.METALL AG, яка спеціалізується на виробництві алюмінієвих гранул зі вторинної сировини, а також виробництві вогнетривких виробів для використання їх у металургійній, хімічній, цементній, нафтогазовій та скляній промисловостях. Згідно з відкритих джерел, з грудня 2021 року компанією керує Максим Семеняк з Дніпра. 

Заборгованість ЕМСС перед німецькою компанією становить 723 тисячі гривень.

До 20 жовтня кредитори могли подати до суду вимоги до краматорського підприємства, а до 30 листопада має завершитися процедура інвентаризації майна боржника.

Нагадаємо, "Енергомашспецсталь" може бути націоналізований через те, що завод на 92,6% належить офшорній кіпрській компанії, яку контролює російська державна корпорація "Росатом". "ЕМСС", а також Краматорський цементний завод "Пушка" увійшли до списку з 903 об'єктів в Україні, якими володіє Росія і які мають бути націоналізовані - перелік таких об'єктів ще 5 серпня схвалив уряд України. Рішення про націоналізацію має ухвалити Верховна Рада України. 

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

emss

Завод належить офшорній компанії, яка контролюється російською державною корпорацією

zavodi-kramatorska

Одне підприємство належить "Росатому", а акціями другого володіє "Сбєрбанк Росії"

emss-obstril

Деталі, необхідні для будівництва судна, мали виготовити на "ЕМСС"

коментарі