Цікаво :: Спорт :: 13 жовтня 2021 16:14 , Микола Жалнін
fk-kramatorsk-peremoga

"Фінансування нема - немає перемог". Мер відреагував на погані результати ФК "Краматорськ" у Першій Лізі

Директор клубу підтвердив, що команда дійсно фінансується на недостатньому рівні

Під час апаратної наради, яка відбулася зранку 12 жовтня, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко прокоментував 12 місце ФК "Краматорськ" у турнірній таблиці  чемпіонату Першої Ліги.

"Фінансування нема, перемог нема.. Це такий бізнес у футболістів наших…"

Керівник ФК "Краматорськ" та депутат Краматорської міської ради від фракції "Слуга народу" Данило Плахін підтвердив в коментарі нашому виданню слова міського голови, заявивши про те, що недофінансування футбольного клубу пов'язане із збільшенням її амбіцій, як дорослої команди, так і дитячо-юнацької академії.

Він навів приклади проблем із фінансування житла для гравців юнацької команди (через не дуже сприятливі умови для їхнього проживання), нестача ще одного футбольного поля та забезпечення нормальних умов для основного і тренерського складу ФК "Краматорськ".

Менеджер клубу  наголосив на тому, що дані  проблеми не такі значимі, але, за умов достатнього фінансування команди, їх, можливо, було би легко подолати і їй від цього ставало би легше та здобувала більше перемог.

Також Плахін погодився з висловлюванням Гончаренка щодо "бізнесу у футболістів" в тому плані, що гравці команди отримують за кожну перемогу премії, а якщо програють, то відповідно, не отримують грошових коштів.

Нагадаємо, що краматорська команда не проводила за останній місяць три гри з "Оболонню" (відбудеться 20 жовтня) та "Волинню" (через COVID серед гравців і тренерського складу "Краматорська"), а також виїзний поєдинок проти житомирського "Полісся" (через ті ж самі причини у стані команди господарів цього поєдинку).

Інші статті на цю тему

fk-kramatorsk

Це четверта поспіль поразка краматорської команди

fk-kramatorsk

Це п'ята поразка поспіль

fk-kramatorsk-peremoga

Краматорська команда піднялася у турнірній таблиці на одну позицію

коментарі