Цікаво :: Спорт :: 19 серпня 2021 10:45 , Краматорск Пост
kramatorstk-alyans

ФК “Краматорськ” у першому ж матчі вилетів з Кубку України

Тепер команда зосередиться на виступах у Першій лізі, наступний матч - проти того ж суперника

У середу, 18 серпня, на стадіоні "Ювілейний" у Сумах, відбувся матч 1/32 фіналу Кубка України з футболу, в якому грали футболісти "Альянса" із селища Липова Долина, що на Сумщині, та "Краматорська".

Тренер "Краматорська" Олексій Городов вирішив випустити у стартовому складі команди трьох вихованців академії: Кирила Дучева, Микиту Куканова та Єгора Гунічева. Останній допоміг забити швидкий гол вже на 4-й хвилині поєдинку.

На 28-й хвилині матчу колишній гравець ФК "Авангард" Станіслав Шарай (його брат, Владислав, нещодавно перебрався у "Інгулець", який нині виступає в УПЛ) завдяки вдалій передачі від атакувального півзахисника "Альянсу" Артема Карнози забив гол у ворота голкіпера краматорців Артема Поспєлова, який не втримав м'яча у власних руках.

На 31-й хвилині поєдинку півзахисник "Альянсу" Богдан Шмигельський забив другий м’яч у ворота краматорців зі штрафного. Це, як виявилось, стало вирішальною крапкою у питанні, хто з двох команд потрапить до 1/16 Кубку України.

“Альянс” та “Краматорськ” зіграють між собою вже у наступному матчі - тепер вже у рамках чемпіонату Першої ліги. Гра відбудеться там само, у Сумах, у понеділок, 23 серпня. Початок о 17:30.