Важливо :: Життя громади :: 25 травня 2023 16:33 , Олексій Ладика
streetracer1

Форсаж у прифронтовому Краматорську: патрульна поліція зупинила нелегальні автоперегони

Енергію гонщиків спрямували у "більш корисне русло"

У Краматорську любителі нелегальних автоперегонів вирішили відновити свої змагання, скооперувалися у соцмережах, але позмагатися у швидкості у прифронтовому місті їм завадила патрульна поліція. 

Ввечері 23 травня стрітрейсери зібралися на Олекси Тихого на напівкільці біля заправки "Артеміда" на виїзді з Краматорська у бік Слов'янська.

Напередодні ми бачили дописи у соцмережах, що збираються громадяни [на автоперегони], також при патрулюванні на тій ділянці якраз виявили ці автівки", - розповіла Kramatorsk Post пресофіцерка батальйону патрульної поліції Краматорська та Слов'янська Ксенія Яцен.

На перегони приїхали дев'ять автівок, в них було десятеро людей, усі - мешканці Краматорська. Екіпажі патрульної поліції перекрили їм дорогу на виїзді з напівкільця, встановили особи стрітрейсерів, перевірили їхні документи.

На питання Kramatorsk Post, чи покарали якось гонщиків, у патрульній поліції відповіли: "Направили їхню енергію в більш корисне русло".

testtesttest

test Форсаж у Краматорську не відбувся. Фото - Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська

 Питання стрітрейсерів за рік до великої війни піднімали депутати Краматорської міської ради і міський голова Олександр Гончаренко. Останній пропонував облаштувати окремий майданчик для автоперегонів, мовляв, заборонами це явище не припинити. Автолюбителі тоді також висловлювалися за співробітництво з міською владою і навіть пропонували свій проєкт автодрому, але врешті далі розмов справа не пішла.

Інші статті на цю тему

stritreysery-kramatorsk

Камери підключать до Ситуаційного центру і через них будуть транслювати, що відбувається на Площі

oleksandr-malysh

Провідне британьске видання The Guardian опубліковало інтервʼю з командиром Батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Словʼянськ Олександром Малишем

patrulna-policiya (8)
коментарі