Цікаво :: Review :: 23 серпня 2023 15:54 , Краматорск Пост
prapor-u-kiyevi (8)

Фоторепортаж: у Києві на День Державного прапора України підняли стяг-гігант з Краматорська

Він висів на флагштоку у парку Ювілейний

23 серпня у Києві на території Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні" відбулася церемонія підняття синьо-жовтого стяга на честь Дня Державного прапора. В цій церемонії взяло участь все керівництво держави на чолі з президентом Володимиром Зеленським, а піднімали прапор-гігант з Краматорська, який в офісі президента називають найбільшим прапором України.

testtesttest

test Церемонія підняття прапора. Фото - Офіс президента України

Начальник Управління інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ Ігор Єськов розповів Kramatorsk Post, що це дійсно прапор з Краматорська - він висів на флагштоку у парку Ювілейному. Деякий час тому його зняли і відправили по всій лінії фронту, щоб стяг підписали військові. 

"Цей прапор був на позиціях наших воїнів від Чернігова до Одеси. По всій лінії захисту України. У різних бойових бригадах і підрозділах. У шпиталях, де лікують поранених. У руках волонтерів. Цей прапор завжди берегтиме згадку про багатьох українців і українок. Але він неодмінно буде поповнюватися й збагачуватися новими підписами наших воїнів", – заявив президент під час церемонії.

testtest

test Краматорський прапор на головній церемонії підняття стяга. Фото - Офіс президента України

Замість цього прапору на флагшток у Краматорську повісили стяг меншого розміру, а вчора замінили на великий, щоб майорив на свята. Єськов зазначив, що місто має декілька прапорів України для флагштоку.

Нагадаємо, прапор України на флагштоку у Краматорську вперше підняли на День Державного прапора у 2021 році. Його вага складала 75 кілограмів, а розмір - 16 на 24 метри. 

Сам флагшток має висоту 80 метрів, вагу 48 тонн, на бетонування конструкції пішло 240 кубічних метрів бетону. Це найвищий флагшток у Донецькій області і один з найвищих в Україні.

Інші статті на цю тему

testove-pidnyattya-praporu-ukrayini-u-kramatorsku-3 (1)

Випробування нового флагштоку пройшли успішно - підготовчі роботи до святкування Дня Державного Прапора України добігають кінця

Flagdaycover

Заміна полотна присвячена завтрашньому Дню Державного прапора України

FlagDaycover

Ми зробили добірку з соцмереж з вітаннями краматорців з різних куточків світу

коментарі