Важливо :: Життя громади :: 14 вересня 2021 17:37 , Краматорск Пост
28-shkola

Фоторепортаж з недоліквідованої школи №28: як виглядає заклад в умовах невизначеності

Наступне судове засідання у справі про закриття школи відбудеться 7 жовтня

9 вересня відбулося чергове судове засідання у справі про закриття 28-ї школи у Новоселівці. На ньому суддя ухвалила, що до наступного засідання юридичний відділ Краматорської міськради має надати аргументи, які підтверджують законність рішення про ліквідацію 28-ї школи. Наступне засідання призначене на 7 жовтня.

Нагадаємо, у серпні суд призупинив ліквідацію 28-ї школи, поки суддя не винесе рішення у цій справі і рішення не набуде чинності.

Позов до міськради подала мама трьох учнів школи Світлана Гузенко. Вона вимагає визнати протиправними дії міськради і скасувати рішення про ліквідацію школи №28. Допомогали мешканцям селища підшукати юристів для судових баталій депутати від фракції "Партія Шарія" у Краматорській міськраді. 

А ми тим часом побували у Новоселівці, щоб на власні очі побачити, як виглядає 28-а школа в умовах невизначеності. Ось її вигляд зовні:

testtest

Коридор школи:

test

Тут був комп'ютерний клас:

test

Кабінет музики. Тут досі стоїть піаніно.

test

У приміщенні початкової школи про уроки нагадують список перших натуральних чисел від 1 до 10, сліди від дошки та дитячі малюнки під нею.

testtesttesttest

У 28-й школі зі всього складу робітників залишився працювати лише один сторож, який оберігає заклад. 

Місцевий мешканець розповів нам, що на момент закриття 28-ї школи там навчалися більше 50 школярів (переважно початкові класи). Близько 40 учнів із Новоселівки навчалися у сусідній Білокузьминівці. За його словами, більшість учнів з 28-ї школи після початку ліквідації перейшли до Білокузьминівки, а три - до краматорської 18-ї школи.

На першому судовому засіданні представниця міськради повідомила, що із 63 учнів 28-ї школи п’ятеро переведені до ЗОШ №18, 24 - до ліцею у селі Білокузьминівка. На середину серпня батьки решти дітей документів до інших шкіл не подавали.

Микола Жалнін

Інші статті на цю тему

IMG_20210526_101600_922

Батьки учнів влаштували акцію протесту

shkola-28

Це ще не остаточне рішення у цій справі

28-shkola (1)

Міська рада буде подавати апеляцію

коментарі