Цікаво :: Спорт :: 13 березня 2023 15:42 , Краматорск Пост
Zubkovacover

Гімнастка з Краматорська готується до чемпіонату світу

Вона показала найкращий результат на чемпіонаті України

Анастасія Зубкова, гімнастка з Краматорська, готується до молодіжного чемпіонату світу. Про це повідомило Управління фізичної культури та спорту ДонОДА.

6-11 березня у Кропивницькому відбувся чемпіонат України зі спортивної гімнастики, де Анастасія виступила від Донецької області поза конкурсом як представниця юніорської вікової категорії.

За підсумками багатоборства, що включало вправи на колоді, на брусах, опорний стрибок і вільні вправи, наша землячка показала найкращий результат серед спортсменок 2008-2010 років народження – 50,233 очок.

Чемпіонат України став для нашої спортсменки важливим етапом щодо набуття змагального досвіду перед молодіжним чемпіонатом світу. 

Анастасія Зубкова є спортсменкою-інструкторкою Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2023 рік. Зараз вона тренується та навчається у Києві в Олімпійському коледжі ім. Івана Піддубного. Її перша наставниця в краматорській ДЮСШ №2 – Наталія Ляпкіна.

Інші статті на цю тему

chempionat-svitu-z-sambo

Наприкінці травня пройшли міжнародні престижні змагання в Узбекистані та в Республіці Кіпр. Наші спортсмени виступали у складі українських збірних

viktoriya-matveeva-i-evgenij

Что стоит за успехом краматорских пауэрлифтеров

Harbarcover-

У півфіналі він поступився лише майбутньому переможцю змагань