Важливо :: Життя громади :: 05 листопада 2020 11:53 , Олексій Ладика
maksim-stepanov-ministr-zdravoohraneniya

Голова МОЗ: у Краматорську відкриють мобільний ковід-шпиталь

Він буде розрахований на 500-1000 ліжок

Міністерство охорони здоров'я України (МОЗ) планує розгорнути у Краматорську тимчасовий мобільний шпиталь для хворих коронавірусною хворобою COVID-19.

Про це на брифінгу 5 листопада заявив голова МОЗ Максим Степанов.

За його словами, цей шпиталь буде мати 500-1000 ліжок. У Міністерстві вже порахували, скільки грошей потрібно на закупівлю обладнання для ковід-шпиталю, безпосередньо самих ліжок, а також на заробітні плати медичним працівникам, які там будуть працювати. Ці гроші будуть виділені з державного бюджету, з ковідного фонду.

"У нас є обмежені ресурси нашої медичної системи, ці обмежені ресурси є в цілому світі. Є певна кількість ліжок, яка може бути відведена під лікування COVID-19, тому що інші хвороби не робили канікул: ні інсульт, ні інфаркт, ні пологи. Вони теж потребують лікування саме у медичних закладах", - пояснив Степанов необхідність розгортання мобільних ковід-шпиталів.

За словами міністра, наразі в Україні під хворих на ковід виділено 52 тисячі ліжок - це 30% від усього ліжкового фонду. Планується додати ще 20 тисяч. 

"Якщо подивитися на цифри хворих на ковід, які додаються кожного дня, то дуже швидко ці ліжка будуть заповнені. Тому було вирішено розгорнути у найбільш проблемних регіонах мобільні шпиталі. У Донецькій області обрано місто Краматорськ", – сказав Максим Степанов.

Нагадаємо, за останніми даними, за добу у Краматорську від коронавірусу померли 8 людей, у 71 особи підтвердили інфекцію. Загалом з початку пандемії коронавірус у Краматорську виявили у 1882 людей.

Інші статті на цю тему

koronavirus

Летальних випадків не зафіксовано

коронавірус

Від наслідків хвороби померло три людини

koronavirus-vakcinaciya-kramatorsk

Кількість підтверджених випадків більше, ніж позаминулого тижня

коментарі