Важливо :: Життя громади :: 24 лютого 2021 14:50 , Олена Круглова
nadiya-polamarchuk

Надії Поламарчук присвоїли звання почесного громадянина Краматорська (оновлено)

Минулого тижня пропозицію підтримав виконком, а сьогодні підтримали й депутати

Президія та рада ГО «Донецької обласної організації Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України» звернулися до Краматорської міської ради з клопотанням щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Краматорськ» голові цієї громадської організації Надії Поламарчук.

Своє клопотання мотивували 30-річною активною участю Надії Поламарчук в інвалідному русі України, а також тим, що голова «Донецької обласної організації Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України» зробила вагомий особистий внесок у становленні її міських осередків.

Також у зверненні було зазначено, що Надія Поламарчук вже має велику кількість нагород та почесні звання, зокрема, «Орден Княгині Ольги» ІІ та ІІІ ступенів, відзнаки Кабінету міністрів України та більше сотні грамот та подяк від міських органів влади, у тому числі від командування АТО за допомогу військовим та переселенцям, міжнародних фондів, жіночих, всеукраїнських та закордонних організацій осіб з інвалідністю.

Пропозицію попросив підтримати й мер міста Олександр Гончаренко: «Вважаю, що діяльність Надії Степанівни не викликає сумнівів. Я особисто не знаю жодної людини в своєму житті, хто так багато і стільки зробив для людей з інвалідністю.».

Виконавчий комітет міськради пропозицію підтримав минулого тижня. А сьогодні, 24 лютого, пропозицію підтримали депутати міськради на черговій сесії. І сьогодні ж Надії Поламарчук присвоїли звання «Почесний громадянин Краматорська» та вручили відповідний нагрудний знак.

Інші статті на цю тему

коментарі