Важливо :: Життя громади :: 24 грудня 2020 16:29 , Олексій Ладика
stihiynaya-parkovka-kramatorsk

Гончаренко: "На вирішення проблеми із паркувальними місцями у Краматорську потрібно 5-10 років"

Місця для паркування у дворах багатоповерхівок майже відсутні.

Ситуація із аварією на тепломережі, через яку мешканці "Китайської стіни" та ще двох багатоповерхівок залишилися без опалення майже на два дні, оголила проблему, яка стала нагальною для Краматорська. Це відсутність паркувальних місць для автомобілів, через що власники транспорту змушені паркувати їх біля під'їздів, на тротуарах чи в інших схожих місцях.

Нагадаємо, комунальники не могли продовжити ремонт тепломережі через припарковані біля під'їздів автівки. Щоб знайти власників транспорту та перемістити транспорт в інше місце, знадобилося 2-4 години. 

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко на брифінгу 23 грудня сказав, що на вирішення проблеми із місцями для паркування піде 5-10 років. Наразі такі місця у дворах багатоповерхівок майже відсутні.

"Ситуацію з паркувальними місцями потрібно буде вирішувати від району до району, але терміни, щоб задовольнити бажання усіх власників автівок, я вважаю, це 5-10 років. Це сотні мільйонів гривень, це не 50 копійок. Але питання дуже болюче і дуже гостре", - сказав Гончаренко, відповідаючи на питання Kramatorsk Post. 

Відсутність місць для паркування особливо помітна поблизу Критого ринку - на вул. Парковій та Марії Приймаченко у ринкові дні там величезне скупчення машин. Це питання піднімалося під час презентації депутатам схеми організації дорожнього руху у Краматорську, яка відбулася у стінах виконкому 23 грудня.

Розробник проєкту схеми - харківська компанія “ІНТРАНС-КІП” - для вирішення проблеми із засиллям транспорту біля ринку порадив депутатам розглянути можливість організації паркувальних майданчиків на вул. Парковій та Приймаченко. 

test Розробник проєкту схеми організації дорожнього руху порадив депутатам подумати над облаштуванням паркувальних майданчиків

"Паркуються у два ряди, під кутом і ззаду підперли. Для проїзду залишається максимум 4 метри, на такій ширині розминутися неможливо, починається "толкотня", починається "базар" на дорозі. Тому впорядкування паркувального режиму, зокрема шляхом цілої мережі паркувальних майданчиків у зоні масового тяжіння населення, це є для Краматорська нагальною проблемою", - сказав представник компанії.

Він навів приклад Харкова, де у центрі міста знайшли місце для будівництва багаторівневого паркування. За його словами, у Краматорську не така щільна забудова, тому, можливо, депутати могли б розглянули можливість виділення земельних ділянок для будівництва таких паркувальних майданчиків.

Депутатка від "Європейської Солідарності" Ангеліна Шостак нагадала, що колись розглядалася можливість облаштування паркувального майданчика біля фільтрувальної станції, розташованої недалеко від ринку. 

На це представник “ІНТРАНС-КІП” сказав, що там велике скупчення інженерних мереж - теплотраса, каналізація і водоканальна магістральна лінія. За державними будівельними нормами, на таких мережах не допускається будівництво транспортної інфраструктури.

Інші статті на цю тему

VW_Caddy_4_2.0

Фольксваген Кадди обрел популярность с выпуском второго поколения, презентация которого состоялась в 2004 году.

anna-instruktor-po-vozhdeniyu

Женщина за рулем - тема, обросшая мужскими шутками и легендами. Сложившийся стереотип об "обезьяне с гранатой", кажется, не выжечь из нашего общества напалмом

parkovka

На сайті Краматорської міськради з'явилися три проєкти рішень, які стосуються облаштування платних паркувань у місті

коментарі