Важливо :: Гроші :: 15 вересня 2021 19:09 , Олексій Ладика
tyhogo-svet

Гончаренко назвав суму, необхідну для роботи вуличного освітлення всю ніч

Зараз у Краматорську ліхтарі вимикають о першій ночі.

Для того, щоб вуличне освітлення у Краматорську працювало до 5-ї ранку, потрібно витратити 25-30 млн грн на рік.

Такі розрахунки на позачерговій сесії 15 вересня навів міський голова Олександр Гончаренко.

Питання про подовження режиму роботи вуличного освітлення порушила депутатка від "Європейської солідарності" Ангеліна Шостак

"При тих темпах розвитку, які ми взяли, при тих амбітних планах мати сучасне розвинене європейське місто, в якому хоче жити молодь, натомість мати Краматорськ, який засинає о першій годині ночі - це несумісні речі", - сказала вона під час свого виступу.

Шостак зазначила, що нічне освітлення потрібне для робітників, які повертаються з нічної зміни, для студенти, які гуляють вночі. Депутатка вважає, що якби ввімкнути хоча б кожен п'ятий ліхтар, то "це не такі великі гроші для міста". 

Гончаренко на це відповів, що КП "Міськсвітло" на освітлення до першої ночі цього року витратить 14-15 млн грн. Після зростання тарифу на електроенергію з 1 січня ця сума зросте до 20 млн грн. А якщо подовжити освітлення міста з 1 до 5 ночі, то це ще 15 млн грн.

"Якщо ми маємо бажання з наступного року мати освітлення до половини шостої ранку, то це буде коштувати 25-30 млн грн. Скільки людей ходить нашим містом після першої ночі?", - сказав міський голова. 

Він навів в якості  прикладу Харків і сказав, що там відключають світло о першій ночі, так само як і у Краматорську.

"Якщо будемо мати бажання бути крутіше за Харків і витратити орієнтовно 25 млн грн на освітлення, то можемо це питання виносити на голосування та приймати відповідне рішення", - підсумував Гончаренко.

Інші статті на цю тему

817
vandalizm-kramatorsk2

Міський голова запропонував розробити єдине рішення для чотирьох скверів, освітлення в яких найчастіше псується порушниками

blekaut

Це більше для тих, хто, як і я, мешкає у багатоповерхівці

коментарі