Важливо :: Гроші :: 26 січня 2022 20:36 , Олексій Ладика
krematoriy

Гончаренко назвав вартість будівництва крематорію у Краматорську

Міська влада попередньо визначилась з місцем, де його можна побудувати

На будівництво крематорія у Краматорську потрібно не менше 80 млн грн. Таку суму озвучив міський голова Олександр Гончаренко на сесії міськради 26 січня.

Депутат міської ради Андрій Попов під час свого виступу заявив на необхідності появи у Краматорську кладовища для домашніх тварин та правил поховання котів та собак. 

"Містяни, які втратили свого улюбленця, наразі повинні хоронити тварину на власних ділянках поблизу домівки або на несанкціонованих кладовищах. Часто домашніх тварин ховають на територіях загального користування! Робити це не можна, але іншої можливості поховати домашнього улюбленця у людини нема.

Відповідно до закону, ховати тварин можна лише у спеціально відведених місцевою владою місцях. Тому я пропоную подбати про створення міського кладовища для поховання тварин", - сказав депутат.

Його колега Віктор Рубановський звернув увагу на те, що землі для поховань у місті не вистачає - не лише для тварин, але й для людей. Тому, на його думку, потрібно рухати тему будівництва крематорія у Краматорському районі. 

Олександр Гончаренко сказав, що це буде коштувати 80-100 млн грн і влада шукає ці гроші. Міський голова додав, що попередньо визначилися з місцем, де можна побудувати крематорій - там, де закінчується злітна смуга біля аеродрому.

А що стосується кладовища біля аеродрому, то, за словами Гончаренка, ще на п'ять років місця там вистачить.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

kladbicshe
kladbishhe
kolumbariy

Места на городских кладбищах осталось на 13-15 лет

коментарі