Важливо :: Життя громади :: 17 лютого 2022 08:44 , Краматорск Пост
need-to-know-17022022

Гривня зросла, а терміни самоізоляції зменшили. Що корисно знати сьогодні, 17 лютого

Курси валют, погода та новини про лікування і самоізоляцію хворих на "омікрон"

Погода

Суттєвих синоптичних коливань сьогодні знову не передбачається, погода тримається сталою увесь тиждень. Якість повітря на сьогоднішній день у Краматорську - задовільна.

test

Ковідні хроніки

За минулу добу кількість виявлених нових випадків інфікування зменшилось майже на 100 в порівнянні з попередньою.

test

Заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін учора пояснив скорочення міімальної тривалості амбулаторно-поліклінічного і стаціонарного лікування та термінів самоізоляції пацієнтів із коронавірусом. 

«Останні дослідження демонструють, що більшість випадків передачі коронавірусної хвороби відбуваються за 1–2 дні до появи симптомів, а також у наступні 2–3 дні після. Також варіант «Омікрон» має значно менший інкубаційний період у порівнянні з іншими штамами вірусу – він становить 3 дні. Саме тому було рекомендовано скорочення амбулаторно-поліклінічного лікування до щонайменше 5 днів (від дати появи симптомів або дати взяття матеріалу на дослідження). Це дозволяє скоротити мінімальний термін перебування пацієнтів під медичним наглядом, особливо тих, які мають легкий перебіг хвороби», – зазначив Ігор Кузін. 

Головний державний санітарний лікар пояснив, що йдеться саме про мінімальний термін лікування чи самоізоляції, тобто 5 днів. Якщо ж пацієнт на 6 день має симптоми захворювання, то тут не може йти мови про завершення лікування чи самоізоляції. Якщо хвороба триватиме довше, то пацієнт має звернутися до лікаря.

Курс валют

Сьогодні, у порівнянні з учорашнім днем, грвня демонструє неверике зростання по відношенню до більшості основних валют

test

Голосуй!

Нагадаємо, що сьогодні починається голосування за проєкти "Громадського бюджету -2022". На голосування потрапили 6 проєктів, які розробили мешканці міста, та які у разі перемоги будуть профінансовані за рахунок місцевого бюджету. Тут ви можете ознайомитись з проєктами-фіналістами, а такойж перейти до голосування. 

Цитата дня

test

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

stomatolog

Ми зібрали кілька корисних адрес та телефонів

budivelnik-drel

До початку великої війни у Краматорську працювало багато магазинів для дома, де можна було придбати побутову техніку або будматеріали. Чимало було також пропозицій щодо ремонту ...

gumanitarka-kramatorsk

Найбільше непорозумінь у містян викликав один абзац заяви