Важливо :: Життя громади :: 22 вересня 2021 16:26 , Олена Круглова
kramatorsk-dobri-susidі

Громадський простір Краматорська планують перетворити на урбаністичний арт-об’єкт

Міський голова затвердив склад робочої групи, що створить Концепцію креативного перетворення Краматорська

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко затвердив склад та положення про робочу групу з креативного перетворення міста "Добрі сусіди - одна країна".

Цей проєкт стартував у травні і має сприяти активізації та згуртуванню мешканців багатоквартирних будинків. Крім того, одним з напрямків цього проєкту є створення концепції креативного перетворення міського простору. В Україні він реалізується за підтримки проекту USAID "Демократичне врядування у Східній Україні".

Проєкт триватиме 1,5 року, то ж робоча група проєкту при виконкомі створена як тимчасовий консультативно-дорадчий орган. Її основним завданням є саме розробка креативних концепцій перетворення громадського простору.

До складу робочої групи увійшли посадовці, керівники комунальних підприємств міста та представники громадскості: голови ОССБ та члени громадських організацій. Очолив групу заступник міського голови Андрій Безсонний. Заступником говолови робочої групи затврджено начальника Управління ЖКГ Андрія Літвіненка. А секретарем - регіональну координаторку проекту "Добрі сусіди- одна країна" у м. Краматорськ Асю Бикову.

За декілька місяців робоча група має визначити проблемні питання благоустрою Краматорська та організації міського простору, і сформувати пропозиції щодо їх вирішення. На підстві знайдених рішень та ідей буде розроблена Концепція креативного перетворення Краматорська на унікальний урбаністичний арт-об’єкт. Згодом її оформлять у загальноміський Каталог урбаністичних, арт- та дизайн-рішень.

Надалі цим каталогом можна буде користуватися для реалізації проєктів благоустрою за фінансуванням місцевої влади, приватних спонсорів чи донорів, а також для участі в конкурсі "Громадський проєкт".

Інші статті на цю тему

14-sichnya-kramatorsk

А ще гривня подешевшала у відношенні до долара, євро і злотого

opechatka-kvartir

Чому це відбувається і що робити, якщо опинились у схожій ситуації

maintaincover

Комунальники підтримують інфраструктуру міста в умовах воєнного стану

коментарі