Цікаво :: Review :: 09 листопада 2021 16:47 , Олена Круглова
klip-skaj-znyatij-u-kramatorsku (2)

Гурт СКАЙ випустив новий кліп, який був знятий у Краматорську

На відео можна побачити легко впізнавані місця та краматорських дівчат

Український гурт СКАЙ зняв кліп у Краматорську. Прем'єра кліпу відбулася сьогодні. Пісня називається "Одне ціле".

Зйомки кліпу проходили в травні цього року в рамках проєкту "Натхнення Сходу". Ідея полягала в тому, щоб долучити відомих українських виконавців до зйомок кліпів у містах на Сході та Півдні України, і тим самим привернути увагу до цих міст.

Сам проєкт реалізовувався під час фестивалю "З країни в Україну", що проходив влітку в 11 містах: Краматорську, Слов'янську, Бахмуті, Дружківці, Добропіллі, Мирнограді, Станиці Луганській, Старобільську, Щасті, Херсоні та Маріуполі.

У виборі локацій та людей для зйомок у Краматорську допомогали місцеві волонтери. Серед них і режисерка театральної лабораторії СТУЛ Ксенія Ковальова.

"Насправді, дуже багато волонтерів пропонували цікаві локації у Краматорську. Для кліпу ж організатори обрали вулицію Триумфальну, площу Миру, Сад Бернацького тощо. Моє завдання було просто знайти людей та показати, які насправді красиві дівчата з Краматорська.

Влітку відбулася прем'єра відео на великій сцені фестивалю. Але його побачили тільки ті, хто був присутній. Хотілося, звісно, щоб його побачило якомога більше людей. Тому ми всі чекали на прем'єру саме на онлайн площадках фестивалю. І от нарешті дочекалися!", - розповіла Ксенія Ковальова.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

twoyears

Краматорці розповіли, чому навчилися за два роки великої війни

VPONovembercover

Вже за три дні отримувачів допомоги визначатимуть по-новому

bullets1
коментарі