Цікаво :: Review :: 09 листопада 2021 16:47 , Олена Круглова
klip-skaj-znyatij-u-kramatorsku (2)

Гурт СКАЙ випустив новий кліп, який був знятий у Краматорську

На відео можна побачити легко впізнавані місця та краматорських дівчат

Український гурт СКАЙ зняв кліп у Краматорську. Прем'єра кліпу відбулася сьогодні. Пісня називається "Одне ціле".

Зйомки кліпу проходили в травні цього року в рамках проєкту "Натхнення Сходу". Ідея полягала в тому, щоб долучити відомих українських виконавців до зйомок кліпів у містах на Сході та Півдні України, і тим самим привернути увагу до цих міст.

Сам проєкт реалізовувався під час фестивалю "З країни в Україну", що проходив влітку в 11 містах: Краматорську, Слов'янську, Бахмуті, Дружківці, Добропіллі, Мирнограді, Станиці Луганській, Старобільську, Щасті, Херсоні та Маріуполі.

У виборі локацій та людей для зйомок у Краматорську допомогали місцеві волонтери. Серед них і режисерка театральної лабораторії СТУЛ Ксенія Ковальова.

"Насправді, дуже багато волонтерів пропонували цікаві локації у Краматорську. Для кліпу ж організатори обрали вулицію Триумфальну, площу Миру, Сад Бернацького тощо. Моє завдання було просто знайти людей та показати, які насправді красиві дівчата з Краматорська.

Влітку відбулася прем'єра відео на великій сцені фестивалю. Але його побачили тільки ті, хто був присутній. Хотілося, звісно, щоб його побачило якомога більше людей. Тому ми всі чекали на прем'єру саме на онлайн площадках фестивалю. І от нарешті дочекалися!", - розповіла Ксенія Ковальова.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

49-big

Розповідаємо про рейси станом на 22.09.2022.

MyCollages

Пропонуємо подивитись, як ми відзначали головне свято міста, а також прямо зараз допомогти нашим воінам бити ворога і захищати Краматорськ

kramatorsk-stare-misto

Розповідаємо, що зараз відбувається у місті і чому люди повертаються у Краматорськ попри обстріли і туманні перспективи щодо опалення

коментарі