Корисно :: Довідник :: 15 липня 2021 14:32 , Олена Круглова
dobri-susidi-odna-krayina-3 (1)

Ініціативних краматорців запрошують долучитися до створення креативного простору міста

Наступного тижня пройде перше засідання робочої групи проєкту "Добрі сусіди – одна країна"

У Краматорську стартував проєкт "Добрі сусіди – одна країна". В ньому приймають учать 15 міст Донецької та Луганської областей.

Його ключова ідея - об'єднання мешканців міста задля вирішення проблем власних будинків, навколишнього простору та міста цілком. Ця ініціатива має на меті популярізацію створення ОСББ та залучення активних мешканців міста до розвитку міста.

До проєкту вже залучені фахівці із питань розвитку та адвокації ОСББ, а також спеціалісти із залучення громадськості, медіа, урбаністики, дизайну.

Проєкт триватиме 1,5 року і протягом цього часу громадян будуть навчати ефективній взаємодії та створенню ОСББ.

"За ці півтора року плануємо провести багато активностей, - розповідає Ася Бикова, регіональна координаторка проєкту у м. Краматорськ. - Це будуть тренінги, вебінари та офлайн зустрічі задля обміну досвідом між учасниками проєкту з різних міст.

Також плануємо впровадження у школах курсу з "Енергоменеджменту", щоб діти навчалися свідомому користуванню комунальними ресурсами, були обізнаними щодо своїх прав та обов'язків при сумісному проживанні у багатоквартирних будинках тощо."

Наразі координаторка анонсує проведення однієї з таких активнойстей - створення креативного простору.

Перше засідання робочої групи заплановано на 21 липня о 10.00 у будівлі Краматорської міської ради. На зустрічі також будуть присутні предстваники виконкому, міські активісти та представники ОСББ.

"Ми будемо обговорювати концепції креативного перетворення однієї із локацій Краматорська на унікальний урбаністичний арт-об’єкт.

Долучитись до робочої групи може будь-хто, якщо в нього є ідеї щодо розвитку нашого міста. Ідеї можуть бути різноманітними: з благоустрою, поліпшення простору тощо. Отже якщо в вас є класна ідея, як зробити наше місто цікавішим і гарнішим - розкажіть про неї  нам. Або ж долучайтеся до робочої групи проєкту. Остаточно її склад ми сформуємо до кінця липня".

За словами Асі Бикової, після розгляду всіх ідей робоча група визначить декілька проєктів, які увійдуть до загальноміського каталогу. Надалі цим каталогом можна буде користуватися для реалізації проєктів за фінансуванням місцевої влади, приватних спонсорів чи донорів, а також для участі в конкурсі "Громадський проєкт".

Всім, хто забажає долучитись до робочої групи, необхідно заповнити невелику анкету.

За детальною інформацією можна звертатися до регіональної координаторки у м. Краматорськ Асі Бикової, тел. 095 775 02 23, ел.адреса: bykovaasya@gmail.com.

Інші статті на цю тему

14-sichnya-kramatorsk

А ще гривня подешевшала у відношенні до долара, євро і злотого

opechatka-kvartir

Чому це відбувається і що робити, якщо опинились у схожій ситуації

maintaincover

Комунальники підтримують інфраструктуру міста в умовах воєнного стану

коментарі