Важливо :: Життя громади :: 04 грудня 2023 11:02 , Олексій Ладика
efimov-gnatenko

Єфімов йде з Верховної Ради, а його колега хоче скасувати "сухий закон": події тижня у Краматорську і регіоні

у Краматорську продовжуються ремонти, а на фронті зʼявилася удосконалена гаубиця "Богдана"

Народний депутат Максим Єфімов вирішив достроково скласти свої повноваження, а його колега з Дружківки Валерій Гнатенко просить у президента скасувати "сухий закон" для цивільних на Донеччині. Тим часом у Краматорську продовжуються ремонти - полагодили дах пошкодженої обстрілом двоповерхівки, а тепер візьмуться за укриття у будинках.

Такими були головні події минулого тижня. Тепер докладніше.

test

Максим Єфімов заявив про складання своїх депутатських повноважень. Причиною відставки нардеп називає нестачу часу на депутатську діяльність, "зменшення ваги інституцій" та збільшення попиту на персональне лідерство. Детальніше про це читайте тут.

test

У своєму Facebook нардеп з Дружкіки Валерій Гнатенко опублікував інформацію про те, що звернувся до Президента України Володимира Зеленського з пропозицією частково скасувати на Донеччині заборону на ввезення та продаж алкогольної продукції для цивільних. Які аргументи наводить депутат - читайте тут.

test

У краматорських групах соцмереж та пабліків жителі міста почали обговорювати завершений капітальний ремонт покрівлі у житловому будинку по вул. Січових Стрільців, 13 (колишня вулиця Білоруська). Управління ЖКГ міськради напередодні опублікувало фотозвіт виконаних робіт на своїй сторінці у Facebook, який згодом поширили й інші місцеві пабліки. Під цим постом з’явилися коментарі від містян з вираженими сумнівами щодо якості капремонту, адже на опублікованих світлинах люди помітили щілини та відсутність певних притаманних відремонтованій покрівлі елементів. Як заступник міського голови Андрій Безсонний відповідає на претензії містян - читайте тут.

test

Протягом листопада у системі ProZorro пройшли закупівлі послуг з капітального ремонту 30 укриттів у житлових будинках Краматорська, замовником яких є Управління з питань цивільного захисту. Всі закупівлі відбулися без процедури відкритих торгів, їхніми переможцями стали лише три підрядники. Детальніше про це читайте тут.

У Словʼянську відновили робота соціальні їдальні. Де вони розташовані, чим там годують та хто в них працює - розповідаємо тут.

Українські військові отримали модернізовані самохідні гаубиці 2С22 “Богдана” з системою досилання боєприпасів. Артилерійська установка розроблена у Краматорську. Детальніше про модернізовану "Богдану" читайте тут.

Інші статті на цю тему

maksim-efimov

За час свого існування фонд змінював назву тричі, що збігалося з переламними моментами у кар’єрі його засновника

aleksandr-kovalev-maksim-efimov

Як змінилась фінансово-промислова група колишнього нардепа, які компанії до неї входять та що приносить найбільші прибутки

vitryak (1)

Вітряний комплекс частково межуватиме з природно-заповідним фондом, що, на думку експертів, створить загрозу для його існування

коментарі