Важливо :: Політика :: 10 січня 2022 18:25 , Олексій Ладика
deputaty-kramatorskogo-gorsoveta

"ЄС" - у лідерах, син Королевської і Суков - в аутсайдерах: як краматорські депутати відвідують засідання

Хто потрапив до топ-5 найвідповідальніших і топ-3 прогульників у міській раді

Після місцевих виборів 2020 року відбулося 24 засідання депутатів Краматорської міської ради. На цих засіданнях обранці ухвалювали важливі і резонансні для міста рішення - бюджети на 2021 і 2022 роки, програму пільгових іпотечних кредитів, взяття кредиту на 100 млн грн, купівлю нерухомості у заводу, створення комунального спортивного клубу та багато-багато іншого. 

Більшість депутатів більш-менш справно відвідували засідання. Понад половини депутатів були на 20 і більше засіданнях. Варто також зазначити, що склад міськради з моменту виборів дещо змінився. 

Так, депутати від "Команди Максима Єфімова "Наш Краматорськ" Андрій Безсонний та Сергій Смирнов перейшли працювати у виконком на посади заступників міського голови, а Роман Матюнін від цієї ж партії став Біленьківським старостою. Замість них до ради потрапили Вікторія Калініна, Михайло Тарасевич та Євген Никитченко.

Окрім того, чотири депутати від "Партії миру та розвитку" вирішили достроково припинити свої повноваження. Їх замінили поки що два обранця - Ірина Ольхова і Денис Ошурко, які почали працювати в раді на останньому у 2021-му році засіданні.

Тож у нашому рейтингу - 38 краматорських депутатів, які працюють у міській раді восьмого скликання одразу після виборів, або майже одразу після них.

П'ять депутатів не пропустили жодного засідання міськради. Це представники "Європейської солідарності" Валерій Власенко і Віктор Рубановський, депутати від "ОПЗЖ" Сергій Дубинський і Андрій Татьянко, а також секретар міськради Ігор Сташкевич, який був обраний від партії "Слуга народу". Також жодного засідання не пропустив міський голова Олександр Гончаренко.

test

До п'ятірки найбільших прогульників входять чотири представники "ОПЗЖ". По-перше, це три іногородні депутати: киянин Юрій Орденко відвідав лише три засідання, син відомої політикині Наталії Королевської Ростислав Солод, який також мешкає у столиці, відвідав чотири засідання, харків'янка Марія Голуб - дев'ять. Певне, до Краматорська їм все ж далеко їздити.

Один з лідерів міської ради попереднього скликання Геннадій Суков, який в період виборів перекинувся до стану своїх політичних опонентів, теж серед аутсайдерів за відвідуваністю: він був лише на чотирьох засіданнях.

Чому Суков не ходить на засідання? Його колеги "не на камеру" кажуть, що він начебто посварився зі своїми новими однопартійцями, ще є версія - що пан Геннадій хворіє. Також кажуть, що він зосередився на власному бізнесі і тому не надто приділяє уваги депутатству.

До п'ятірки депутатів, які найменше відвідали засідання, входить також керівник фракції "Нашого Краматорська" Олександр Шевченко, але, наскільки нам відомо, він відсутній через хворобу.

test

Як ми бачимо, не всі депутати після обрання ставляться до своїх обов'язків відповідально. Можна послатися на те, що міські депутати не отримують зарплатні, а це для них громадське навантаження, але тоді постає питання - чому ви брали участь у виборах? І це питання навіть не до депутатів. Це питання до виборців. 

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

rostislav-solod-1

У той час як місто майже щодня потерпає від обстрілів

image

І що робити, щоб наступного разу таких обранців у раді не було

KorolevskaSolodcover
коментарі