Корисно :: Пояснюємо :: 17 грудня 2020 08:40 , Олена Круглова
zimovi-kanikuli

Канікули чи дистанційне навчання: що чекає учнів у період посилення карантинних обмежень

МОН надало рекомендації для шкіл у зв’язку з посиленням карантинних обмежень 8-24 січня 2021 року

З 8 до 24 січня, за постановою Кабміну, учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

Цей час перепадає на фактичний кінець навчальних канікул, які зазвичай тривають з 24-25 грудня до 8 січня.

Цьогоріч Міністерство освіти і науки України рекомендує закладам освіти розглянути можливість, за потреби, саме на час дії заборони відвідування шкіл оголосити канікули з врахуванням певних законодавчих положень.

За законом, освітній процес у школах організовується в межах навчального року, з 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Тривалість канікул протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів. А саму структуру і тривалість навчального року, тижня, дня, занять, а також форми навчанння визначає педагогічна рада школи.

То ж, з огляду на ці законодавчі норми, цьогоріч школи можуть самостійно приймати рішення про час проведення зимових канікул з урахуванням епідемічної ситуації в своєму регіоні.

Так, наприклад, у разі перенесення канікул на період 8-24 січня навчальний матеріал школи мають відпрацювати до 7-8 січня.

Та навпаки, у випадку оголошення канікул раніше 24-25 грудня чи проведення їх у звичайний період діти будуть навчатися дистанційно з 8 січня.

Інші статті на цю тему

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

serikova

Вона майже 20 років очолювала цю школу

school-france

Вони спілкувалися через відеозвʼязок

коментарі