Важливо :: Життя громади :: 01 грудня 2023 15:45 , Олена Круглова
sichovih-strilciv-13 (1)

Капремонт пошкодженої обстрілами двоповерхівки: краматорці сумніваються в якості, влада запевняє, що все виконано добре

Та посилається на власну оцінку й задоволеність ремонтом мешканців будинку

У краматорських групах соцмереж та пабліків жителі міста почали обговорювати завершений капітальний ремонт покрівлі у житловому будинку по вул. Січових Стрільців, 13.

Управління ЖКГ міськради напередодні опублікувало фотозвіт виконаних робіт на своїй сторінці у Facebook, який згодом поширили й інші місцеві пабліки.

Під цим постом з’явилися коментарі від містян з вираженими сумнівами щодо якості капремонту, адже на опублікованих світлинах люди помітили щілини та відсутність певних притаманних відремонтованій покрівлі елементів, зокрема: гідробар'єру, утеплення, водостоків тощо.

До дискусії приєднався заступник міського голови Андрій Безсонний.

“Все вірно, в даному випадку - лише заміна покрівельного матеріалу: без гідробарʼєру, без заміни кроквяної системи [каркас покрівлі]. Вкладались у бюджет і терміни. Мешканці задоволені! Від себе - власники квартир за все життя ні одної шифірини не замінили за часи існування дому”, - написав він.

test

Критичні зауваження щодо ремонту люди робили й в інших пабліках.

test

test

test

Журналісти Kramatorsk Post звернулися до Андрія Безсонного з питаннями щодо якості капремонту. Він відповів майже те саме, що й в соцмережах: ремонт виконаний якісно, покрівля не тече, а мешканці публічно подякували йому та очільнику Краматорської МВА Олександру Гончаренку.

“Ремонт виконано добре! Особисто дивився після ремонту та спілкувався з мешканцями”, - запевнив Андрій Безсонний.

Зазначимо, що цей будинок був пошкоджений російськими обстрілами. Договір на капремонт його покрівлі УЖКГ уклало з місцевою ФОП Хакімовою Н.В. Вартість робіт, за ним, становить 411 069,67 грн. Цей підряд вона отримала, згідно з тендерним оголошенням, напряму - без використання системи електронних торгів.

Нагадаємо, що ми згадували про підприємицю у своєму розслідувальному матеріалі серед інших підрядників, які заробляють на відбудові пошкоджених обстрілами будинків у Краматорську. Цьогоріч вона отримала кілька замовлень на загальну суму 5,8 млн грн.

Інші статті на цю тему

magistralna street

Минулого року з ним уклали договір майже на 20 млн на ремонт першої частини цього ж шляхопроводу

remont-dorig-ta-vantazhivki

Огляд найдорожчих місцевих тендерів

zakupivli-kramatorska
коментарі