Важливо :: Життя громади :: 13 листопада 2020 19:28 , Олексій Ладика
karantin-koronavirus

Карантин "вихідного дня" у Краматорську все ж буде: які обмеження діятимуть

За виконанням постанови слідкуватимуть Національна поліція та Держпродспоживслужба

14 листопада у Краматорську почне діяти карантин "вихідного дня", попри те, що міська комісія з ліквідації надзвичайної ситуації не приймала відповідного рішення.

Міський голова Андрій Панков зазначив, що постанова №1100 Кабінету міністрів України говорить про безальтернативне введення карантину "вихідного дня" на всій території нашої держави.

"Завтра по всій Україні мають право відчиняти свої двері тільки підприємства критичної інфраструктури, медичні заклади, аптеки та ветеринарні установи, продуктові магазини (ті, де не менше ніж 60% площі відведено саме під торгівлю продуктами харчування), автозаправні комплекси (без зон харчування) та автомайстерні", – написав Панков у Facebook.

test

За виконанням постанови слідкуватимуть Національна поліція та Держпродспоживслужба. Вони мають усю повноту влади, щоб застосовувати по відношенню до порушників відповідні штрафні санкції. 

"Я чудово розумію ваше обурення такими рішеннями уряду, але при цьому прошу і вас зрозуміти – вони засновані не на домислах, а на тій сумній статистиці, яку ми спостерігаємо щодня. А вона демонструє – пандемія коронавірусу в Україні й світі набирає обертів. Вжиті заходи – рекомендації спеціалістів, медиків, що можуть зіграти важливу роль у розірванні ланцюгів передачі хвороби", - зазначив міський голова.

Андрій Панков зазначив, що перебуває у діалозі з обласною владою, особисто з головою ОДА Павлом Кириленком, і щойно буде позитивна динаміка – у максимально короткі терміни будуть прийняті відповідні послаблення. 

Міський голова також направив до Кабінету міністрів лист із проханням щодо послаблення карантинних обмежень для міста, враховуючи особливий статус Донецької області та Краматорська (за словами Панкова, у нашому місті понад 48 тисяч переселенців, переважна частина яких працює у сфері торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення).

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі