Цікаво :: Спорт :: 05 липня 2021 09:30 , Краматорск Пост
danilo-plahin-kurivnik-fk-kramatorsk

Керівником ФК "Краматорськ" став депутат міської ради від "Слуги народу" Данило Плахін

Він є колишнім футболістом та засновником дитячої футбольної академії

Новим керівником футбольного клубу "Краматорськ" став Данило Плахін. Повідомлення про це з'явилося на офіційному сайті футбольного клубу.

Данило Плахін є колишнім футболістом. Грав у аматорських та професійних командах (краматорський "Сапфір", армянський "Титан", "Макіїввугілля" (зараз клуб переєстрований у Нікополі і грає під однойменною назвою у Другій Лізі, в групі Б), київський "Арсенал" тощо.

Він є засновником і керівником футбольної академії для дошкільнят "Footystar", в якому заняття відвідують і діти з інвалідністю. Окрім того, Плахін є власником і керівником будівельної компанії "Трейд комуніті груп". Восени минулого року він став депутатом Краматорської міської ради від партії "Слуга народу". 

ФК "Краматорськ" подякував Євгену Швецю за сумлінну працю та великий внесок в розвиток місцевої футбольної команди на посаді дирекора ФК "Авангард".

Євген Швець очолив "Авангард" в якості директора у лютому 2021 року. До нього з 2017 року директором був Андрій Безсонний, який звільнився з клубу через призначення заступником міського голови Краматорська у листопаді 2020 року після місцевих виборів.

Нагадаємо, що “Авангард” (Краматорськ) з наступного сезону виступатиме у Першій лізі як комунальний футбольний клуб і змінить назву на ФК “Краматорськ”.

Микола Жалнін

Інші статті на цю тему

pavlo-pohitajlo (4)

ВІн також волонтерив і тепер мріє повернутися у футбол

gunichev

Гравець цього року дебютує у найвищому дивізіоні українського футболу

Filipovcover

Крім України він встиг пограти у чемпіонатах Бельгії та Латвії

коментарі