Цікаво :: Люди К. :: 19 вересня 2023 12:25 , Дмитро Глушко
Arutyunovacover

“Керуюся по життю принципом: Краще спробувати, ніж не спробувати”, - Христина Арутюнова дала інтерв'ю Краматорськ Пост

Дівчина взяла участь у шоу "Голос країни" та потрапила до команди Артема Пивоварова

У 2-му випуску 13-го сезону співочого шоу «Голос країни», яке проходить у Польщі, двоє з чотирьох суддів проєкту обрали 27-річну краматорку Христину Арутюнову. Дівчина виконала пісню Iniko, американської попспівачки Jericho.

Христина давно мріяла спробувати себе на такому масштабному вокальному проєкті як “Голос Країни”, тож коли дізналася, що саме цього року шоу буде в Європі, зрозуміла, що має спробувати.

“Взагалі, керуюся по життю принципом “Краще спробувати, ніж не спробувати”. Я заповнила заявку в онлайн-кастингу, далі пройшла офлайн-кастинг і опинилася на проєкті, чому я нескінченно рада”, - каже співачка.

Христина прийшла до проєкту за покликом душі, маючи бажання бути почутою та поділитися своєю музикою зі слухачами. А тому в неї не було хибних очікувань, але було бажання докласти максимум зусиль, щоб здійснити свою мрію. Коли дівчина з'явилася на сцені, вона дуже хотіла потрапити в команду до Артема Пивоварова, але не будувала на це планів та вирішила, у випадку чого, йти за відчуттями.

“В той момент, коли Артем розвернув своє крісло, я зрозуміла, що піду саме до нього в команду. Зрозуміла, що саме з таким тренером я зможу проявити себе якнайкраще та спробувати себе в нових стилях. Дуже задоволена своїм вибором”, - підкреслює Христина.

Співачка згадує свій перший виступ, який був ще в школі, - тоді Христина дуже хвилювалася. У неї тремтіли руки, тремтів голос, тремтіло все, але дівчина зібралась і виступила перед натовпом. Після того зрозуміла, що їй це сподобалось. Насправді музика в житті Христини була ще змалечку, адже її мама співала і грала на фортепіано. Дівчина каже, що певно тоді в неї й з'явилася мрія стати співачкою.

Також одним із факторів у житті співачки, який сильно вплинув на її творчість, став початок війни у 2014 році. Тоді Христина, яка була ще студенткою, вирішила для себе почати писати пісні та започаткувати гурт.

4 лютого 2022 року дівчина з друзями запустила проєкт PRIANA. На нього її надихнув друг та саундпродюсер Лесик зі Львова. Христина завжди писала пісні, але відчула потребу запустити свій проєкт лише зараз, адже має що сказати та має біля себе людей, які дуже її підтримують.

Після того, як 24 лютого почалося повномасштабне вторгнення, дівчина довгий час не могла писати пісні та співати. Вона згадала ті відчуття, що були у 2014-му, їй було дуже страшно, невідомість лякала, здавалося, що співати якось недоречно та не на часі.

“Однак, після трагедії на Краматорському вокзалі я була настільки пригніченою, мене переповнювали емоції, що просто сіла за інструмент і почала грати, вивільняючи всі ті емоції та переживання, трансформуючи їх в музику. Так народився трек “Жити”. Після того я зрозуміла, що мушу співати і писати пісні, адже музика лікує, музика допомагає впоратися з емоціями та переживаннями не тільки мені, а й слухачам”, - каже Христина.

Але зазвичай дівчина пише пісні в найвипадковіші моменти свого життя. Це може бути рано вранці відразу після пробудження, коли мелодія приходить у голову.

“Я швиденько записую ідею на диктофон і далі розвиваю її під інструмент і т.д. Або в дорозі, бо для мене дорога є великим джерелом натхнення. Надихає життя, люди, події, обставини - буквально все. Всі мої пісні - це власні переживання, рефлексія та досвід”, - підкреслює співачка.

Також на творчість дівчини дуже вплинули такі виконавці як: Beyonce, Rihanna, Sade, Amy Winehouse, Dua Lipa, Ariana Grande, Etta James. І хоча Христина слухає дуже багато різножанрової музики, але також виділяє пісні свого авторства.

“Мені дуже подобається пісня “Вогні”, адже вона ніби вселяє силу, надихає, окриляє! Це ніби етап, коли після довгого застою ти нарешті усвідомлюєш свою силу, усвідомлюєш свою цінність і розумієш, що достойна більшого та кращого, що ти вже не віриш пустим обіцянкам, знаєш, чого хочеш. Також, люблю пісню “Мить”, вона така легка, надихає, наштовхує на дуже позитивні спогади, коли ти хочеш розтягнути мить на все життя, бо кожна мить цінна та важлива, особливо, якщо це щасливі моменти”, - ділиться враженнями Христина.

Оскільки Христина зараз без лейбла та продюсерів, але з командою, з якою вона записує та випускає треки, їй особисто доводиться займатися просуванням своєї творчості. Для співачки зараз це єдиний виклик, з яким їй доводиться стикатися.

“Як для незалежного артиста, поки що головним викликом для мене є просування власної музики на широку аудиторію та пошук свого слухача. Я просто продовжую робити те, що виходить у мене найкраще - писати пісні та співати їх, впевнена, мій слухач мене знайде!”.

Одним зі способів заявити про себе, дівчина вибрала зйомки музичних кліпів. Христина співпрацює з двома талановитими хлопцями з Рівного, - це Діма В’юнник та Саша Кондратюк. Дівчина каже, що вони дуже креативні хлопці, їхній підхід, погляд на мистецтво та легкість у роботі дуже їй подобається. Але найголовніше - вони підходять за духом, тому під час зйомок співачка насолоджується процесом.

Зазвичай, команда зустрічається напередодні, Христина розповідає своє бачення, сенс пісні, те, що вкладала в неї. Дмитро та Сашко дуже швидко підхоплюють ідею та розвивають її, додаючи акценти на знімальному майданчику, підкреслюючи якісь сенси конкретним кольором тощо.

“Це дуже цікавий процес, адже деякі ідеї виникають прямо на майданчику. Наприклад таким чином в процесі зйомок кліпу на пісню “Залежність” ми вирішили додати сцену з домофоном, де головна героїня приходить на вечірку та залишає куртку на вулиці при вході, щоб додатково підкреслити її стан в той момент та ще більше передати сенс пісні”, - каже Христина

Дівчині так само пощастило зустріти нових друзів і на шоу. Співачка каже, що вони талановиті та на одній хвилі з нею. Це дуже надихнуло Христину, адже для неї оточення дуже важливе. Також дівчина цінує кожного з ким познайомилася на проєкті “Голос Країни” та сподівається, що дуже скоро ми всі зможемо почути її колаборації з учасниками 13-го сезону.

Але і це не всі плани Христини на майбутнє. Співачка мріє дати свій концерт в Палаці Спорту, а також пролунати на стадіоні “Олімпійський”. Хоче залишити свій слід в історії української музики та сприяти її розвитку. А з найближчих планів, - вже восени хоче випустити мініальбом, де буде 5 нових пісень, кожна з яких уособлюватиме певний етап життя Христини - її переживання та думки.

І хоч зараз дівчина працює на улюбленій роботі, в одній з ІТ компаній України, але для неї музика - це поклик душі. Тому, вона звісно буду дуже щаслива займатися 100 % свого часу суто музикою.

Фото обкладинки - Христя Арутюнова.

Інші статті на цю тему

foto-zastavki-golos-krayini-1
arutiunova

Втім, Христина Арутюнова ні про що не шкодує і дякує за неймовірний досвід