Важливо :: Життя громади :: 28 квітня 2021 12:02 , Краматорск Пост
avtobus-16a-kramatorsk

Кінець експерименту: маршрути 33 та 16-А повертаються до старого режиму роботи (оновлено, + коментар мера)

Пілотний проєкт з пересадочним квитком добігає кінця

Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомляє КП КТТУ.

"30 квітня завершується пілотний проект «Пересадочний квиток». Починаючи з 1 травня рух за маршрутами №33 «с. Шабельківка - НКМЗ» та №16А «с. Городещино – мкн Лазурний» буде відновлено у звичайному режимі без заїзду на вул. Центральна; по 3 автобуса на кожному маршруті; рух по маршруту №33 буде здійснюватися до кільця НКМЗ. Актуальний розклад руху додається.

test

testАдміністрація краматорської міської ради та комунального підприємства «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління" висловлює подяку всім пасажирам, які прийняли участь у пілотному проекті «Пересадочний квиток».

До яких висновків дійдуть фахівці транспортної інфраструктури та влади міста за підсумками цього експерименту, та як це може вплинути на подальшу роботу системи міського пасажирського перевезення ми розповімо, як тільки про це стане відомо.

Поки що міський голова Олександр Гончаренко дав попередній коментар.

"Цей експеримент показав, що сам підхід - система з пересадкою, - працює. Ми отримали певні дані: хто та як їздив, як змінився пасажиропотік, і тепер цей експеримент завершено. До 15 травня ми зробимо разрахунки, в тому числі і щодо економічної доцільності. Це нам потрібно зробити до конкурсу перевізників, який має відбутися у червні.

Попередньо можна сказати, що близько 20-30 відсоків пасажирів пересідали як в одному напрямку, так і в зворотньому. Тепер треба проаналізувати, скільки пасажирів на які напрямки пересідали, та врахувати це в умовах конкурсу", - розповів мер.

Інші статті на цю тему

avtobus-kramatorsk

В прошлом году село вошло в состав Краматорской громады

velodorozhki

Соответствующую разметку на дорогах двух улиц сделают уже в этом году

trolleybus

Через технічні проблеми оплата за проїзд списувалась підозрілим для користувачів способом - згодом та все разом

коментарі