Важливо :: Життя громади :: 11 червня 2020 12:55 , Олексій Ладика
bebi-boksy

Кириленко: на Донеччині породіллі замість "бебі-боксів" отримають грошову компенсацію

Компенсація складатиме 3250 грн

У Донецькій області вирішили проблему з "бебі-боксами": вчора голова облдержадміністрації Павло Кириленко підписав розпорядження про виділення грошей з обласного бюджету.

"Ми закриваємо це питання силами області. Вчора я підписав розпорядження про виділення з обласного бюджету 46,2 млн грн", – сказав Кириленко на брифінгу 11 червня.

За його словами, жінки, які народили дітей з 1 вересня 2018 по 31 грудня 2019, отримають грошову компенсацію за не отримані "бебі-бокси" (цього року ця програма більше не діє). Таких жінок на Донеччині – 14 200. Компенсація складатиме 3250 грн на одну дитину.

"Така вартість пакунку малюка за документами Міністерства соціальної політики – це середній розмір вартості пакунка за 2018-2019 роки", – сказав Кириленко.

Він додав, що для того, щоб отримати компенсацію, жінка має написати заяву до місцевого Управління соціального захисту. Коли розпорядження голови ОДА набуде чинності, людині, яка написала заяву, на картковий рахунок прийде компенсація – процедура не відрізняється від інших соціальних виплат.

Нагадаємо, у вересні 2018-го року тодішній уряд України запровадив програму, за якої породіллям почали видавати так звані "бебі-бокси". Жінки, що народжували дітей, отримували пакунки, до складу яких входили дитячі серветки, пелюшки, присипка, масло, крем, пустушка, підгузники, ковдра і так далі.

До цього часу з усіх регіонів України лише на Донеччині жінки не отримували ні "бебі-боксів", ні грошових компенсацій за них.

Інші статті на цю тему

rebenok-vypal-iz-okna-xmelnickogo
prostuda-bolezn-deti

Коронавірус виявили лише у двох.

kolodec-kramatorsk1

Ребенок продолжает лечение дома

коментарі