Важливо :: Життя громади :: 05 жовтня 2021 16:13 , Олексій Ладика
aeroport

Кириленко: у Краматорському районі визначили шість локацій для майбутнього аеропорту

Загалом на Донеччині мають з'явитися два аеропорти

Міністерство інфраструктури України попередньо погодило дві локації для будівництва аеропортів на Донеччині - північ і південь області. Але це не буде ні Краматорськ, ні Маріуполь.

Про це на брифінгу 5 жовтня повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко

"[Одна з локацій] - це Краматорський район. Ми відходимо від існуючого аеропорту подвійного призначення [у Краматорську]. І [друга локація] - Маріупольський район, але не безпосередньо в місті. Переданих локацій лише по Краматорському району - шість. Ми відпрацювали всі шість, щоб було з чого обирати. [Враховувались] і наближеність до Святогірська, і наближеність в бік Добропілля… Це і Державіаслужба, і довжина злітно-посадкової смуги, і площа земельної ділянки, і, звичайно ж, віддаленість від лінії розмежування. Ці локації передані, знаю точно, що вони в міністра інфраструктури", - сказав Кириленко.

За словами очільника ОДА, аеропорт у Краматорському районі буде обслуговувати не лише мешканців північної частини Донеччини, а й центральної, а також мешканців Луганщини. 

Кириленко зазначив, що серед авіакомпаній є охочі літати на Донеччину - у першу чергу ті, хто обслуговують внутрішні рейси. 

Коли у Міністерстві остаточно визначаться з локаціями для будівництва аеропортів, тоді буде визначено подальший алгоритм дій: проєктування та джерела фінансування будівництва. "Але з мертвої точки це питання зрушилося", - запевнив Павло Кириленко.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

коментарі