Важливо :: Життя громади :: 08 листопада 2023 14:13 , Олексій Ладика
1

Клумби біля "Літака" засипали піском: для чого це зробили

Міська влада обіцяє, що навесні там буде гарно

Біля одного з найпомітніших монументів Краматорська - "Літака" - комунальники засипали піском клумби, які оточували пам'ятник. У соцмережах почалися ширитися чутки, що цю територію хочуть обкласти плиткою. Це не відповідає дійсності - насправді там посіяли газонну траву, як на Флагштоку.

Про це Kramatorsk Post розповів начальник управління інформаційної політики і взаємодії зі ЗМІ Краматорської міськради Ігор Єськов.

test Клумби біля "Літака" зараз виглядають так. Фото - Олексій Ладика/Kramatorsk Post

Він розповів, що влітку там був ремонт тепломережі, довелось розривати всю клумбу. Після завершення ремонтних робіт привели до ладу комунікації, люки водоканалу та тепловиків. А під час ремонту комунальники виявили, що під ґрунтом клумби "поховано" будівельне сміття з давніх часів. Працівники все це прибрали, вирівняли землю та провели культивацію. 

"Оскільки ця здоровенна клумба -  гігантоманія радянських часів, її доглядати було дуже не практично. Та й виглядало воно коряво, щоб комунальники там не саджали. Тому було вирішено засіяти там газонну траву. Паралельно облаштували вихідні крани для його поливу. Навесні ця локація повинна мати гарний зелений вигляд", - сказав Ігор Єськов.

Роботи своїми силами виконали працівники комунального підприємства ДРУАС.

Нагадаємо, у червні цього року комунальники пофарбували "Літак" у кольори українського прапора, прибравши з нього радянські зірки. 

Інші статті на цю тему

pushka

Окрім того, перейменують 30% "російських" та "радянських" вулиць

planecover

Історія може отримати продовження після закінчення війни

litak1

Також не буде таблички про совєтських льотчиків

коментарі