Важливо :: Життя громади :: 28 вересня 2021 15:06 , Олена Круглова
aparatna-narada-28-veresnya-2021

Кол-центр у лікарнях, якість води та ремонт освітлення по Олекси Тихого: що відбувається у Краматорську

Добірка свіжих місцевих новин

На сьогоднішній апаратній нараді керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів Краматорської міськради розповіли про результати та плани роботи.

У Краматорську створять об’єднаний кол-центр, який буде обслуговувати два міських центри первинної медико-санітарної допомоги. Такий кол-центр вже працює у ЦПМСД №1. Створення єдиного кол-центру має спростити процедуру запису до лікарів клієнтів медзакладів.

Наразі вже закуплено обладнання для кол-центру, а оператори пройшли навчання. Запустити його обіцяють в листопаді.

У подальших планах створення загальноміського кол-центру, який об’єднає всі міські лікарні та амбулаторії. Тобто буде обслуговувати як першу, так і другу ланки медичних закладів. Територіально від буде знаходитися у двох локаціях – на територіях ЦПМСД №1 та ЦПМСД №2. Загальноміський кол-центр має запрацювати до кінця поточного року.

***

У с. Дмитрівка мають подовжити маршрут автобусу №33. Таке рішення прийняли через те, що жоден з місцевих перевізників не подався на конкурс пасажирських перевезень до цього селища.

Нагадаємо, що з середини літа до селища припинив їздити міський автобус №3. А за півроку до цього, ще в січні 2021, місцеві мешканці просили владу подовжити до їх селища саме 33 маршрут.

За підрахунками влади, такий варіант вирішення питання пасажирських перевезень буде менш збитковим у порівнянні з замовленням цієї послуги у приватних перевізників.

В листопаді мають оголосити новий конкурс. А ТТУ, яке  обслуговує маршрутний рейс №33, має отримати ліцензію на приміські перевезення.

***

16 жовтня всі теплопостачальники Краматорська мають розпочати опалювальний сезон. До 10 жовтня всі мережі теплопостачання мають бути під тиском. Наразі ведуться підготовчі роботи. Однак у ТОВ «Краматорськтеплоенерго» поки немає вугілля для опалення. Першу партію затримує постачальник. Але обіцяє поставити перші 5 тис. тон вугілля наступного тижня.

***

Завтра мають розпочати капітальний ремонт освітлення по вул. Олекси Тихого. Підрядник вже отримав всі необхідні дозволи. Закінчити капремонт мають до кінця року. Нагадаємо, у ході реконструкції мають встановити 496 світлодіодних світильників з регулюванням яскравості, 75 додаткових опор у містах зупинок громадського транспорту і пішохідних переходів, та замінити 8 пунктів управління зовнішнім освітленням. Загальна сума ремонту становить 16,6 млн грн

***

Погіршилася якість водопровідної води. Це відбувається через сезонні зміни у складі природної води. Лабораторія водоканалу зафіксувала підвищення синьо-зелених водоростей. При знезараженні води хлором на фільтрувальній станції ці водорості виділяють неприємний запах. Така ситуація може тривати до заморозків.

Інші статті на цю тему

коментарі