Важливо :: 15 червня 2020 12:47 , Дмитро Лук'яненко
ela

Колискова, яка захистить вашу дитину: пані Ела дає майстер-класи для батьків

Давня традиція співати дитині колискові допоможе вберегтися їй від багатьох загроз у майбутньому

В цьому впевнена мешканка Краматорська Ела Верещага. Про те, яку користь несе колискова дитині, та що ми втрачаємо, забувши цю традицию, пані Ела знає дуже багато.

"Зараз саме на часі приглядати за своїми дітьми. Бо сьогодні на них йде такий потік інформації, що вони часто вчиняють неадекватні вчинки та навіть злочини, навіть діти з хороший сімей. Психологи кажуть, що все це відбувається через відсутність емпатії, або через відсутність тісного звязку між мамою та дитиною, між дитиною і батьками взагалі, - розповідає пані Ела. - Від чого це? Ви може здивуєтесь, але одна з причин це те, що їм у дитинстві не співали колискових.

Дитині, якій не співають колискових, в майбутньому загрожує синдром дефіциту уваги (СДУ). Потім, коли людина стає дорослою, вона не може зосередитись та виконувати добре багато якої роботи.

Але якщо СДУ коригується психологом, то ще одна загроза - алекситимія (невміння висловлювати свої почуття),- це вже не коригується. Від 5 до 23 відсотків людей сьогодня мають ознаки цієї проблеми, за даними вчених.

І знову, багато вчених говорять про те, що причини криються у відсутності прямого зв'язку мами з дитиною з самого малечку. Це означеє, що люди в прямому значенні цього слова недоколихані".

За словами пані Ели, колискові може співати і мама, і тато і бабуся, будь хто. Не допоможе тільки, якщо увімкнути колискову на якомусь електронному чи аудіоносії. Це можуть бути дуже гарні колискові з високопрофесіональним виконанням, але така колискова ніколи не достукається до серця дитини.

"Нехай тато, мама, або бабуся не переймаються через те що не мають музичного слуху або голосу, - каже Ела Верещага. - Дитині це неважливо. Їй лише важливо чути тембр рідного голосу.

Колискові - це не лише для того, щоб дитина заснула. Коли вагітна мама співає своїй ще ненародженій дитині колискові, вона поводиться більш спокійно, а коли народжується, то завдає мамі менше клопоту. Дотого ж колискові впливають на розвиток мислення та мовлення. Дитина починає раніше говорити і колискові дуже допомагають виробленню правильної дикції".

А усим, хто хоче двзнатися більше про те, як співати своїй дитині колискові, пані Ела готова провести особисті майстер-класи, та подарувати спеціальну брошуру-посібник. Подробиці - у відео.

Інші статті на цю тему

коментарі