Важливо :: Життя громади :: 05 серпня 2021 13:25 , Краматорск Пост
Lyah-1

Колишній мер Слов'янська очолив Військово-цивільну адміністрацію міста

Відсьогодні Вади Лях приступив до виконання обов'язків голови Слов'янської ВЦА

Про це повідомляється на сторінці ДонОДА в мережі Фейсбук. 

Представив громаді "нового старого голову" заступник очільника ДонОДА Володимир Філенко.

"Приступив до роботи в якості керівника Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації. Розпорядження про моє призначення підписано головною обласної ВГА Павлом Кириленком.

Часу на розкачку немає. Нагромаджені проблеми вимагають невідкладних рішень. Спочатку - бюджет. Потім, паралельно один одному, комунальні питання, медицина, освіта, дороги, інвестпроекти, «бюджет участі».

Упевнений, що до кінця року встигнемо багато - написав на своїй сторінці Вадим Лях. - За висловом голови ДонОДА, наше місто потребує реанімаційних заходів. Тому залишимо осторонь політику і займемося економікою і розвитком."

test

Саме про необхіднсть реанімаційних заходів для повернення життєздатності місту, як першочергове завдання для голови ВЦА Слов'янська, сказав рівно добу добу тому на своєму брифінгу Павло Кириленко. Але ім'я новопризначеного очільника міста він учора так і не назвав, сказавши, що це "стане відомо найближчим часом".

Нагадаємо, що наприкінці травня поточного року президент України Володимр Зеленський підписав указ "Про створення військово-цивільної адміністрації" у Слов'янську. Це сталося після того, як у міській раді Слов'янська виникли непереборні суперечки між депутатами, що призвело до неможливості приймати життєво важлві для міста рішення, зокрема бюджету на 2021 рік.

Інші статті на цю тему

vystavka-bakhmut (1)

Організатори присвятили цей захід Дням міст Слов'янськ та Бахмут

doshka

Найближчим часом у місті демонтують ще одну дошку

shelterscholcover

Розповідаємо, скільки шкіл у сусідньому місті вже мають оновлені укриття

коментарі