Важливо :: Життя громади :: 25 січня 2022 13:29 , Микола Жалнін
mironenko

Колишній прокурор Словʼянська Сергій Мироненко став головним антикорупціонером Краматорська

Міроненко очолив новостворений антикорупційний відділ у виконкомі Краматорська

Сьогодні, під час апаратної наради, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко представив керівника відділу із запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Краматорської міської ради.

Ним став 48-річний Сергій Мироненко зі Слов’янська. Він виконуватиме свої обов’язки від сьогодні, 25 січня. 

Сергій Мироненко розпочав працювати в органах прокуратури з липня 1995 року на посаді старшого слідчого Слов’янської міської прокуратури. З 1999 по 2012 роки був заступником прокурора там же. З грудня 2015 і до жовтня 2021 року обіймав посаду прокурора Слов’янської місцевої прокуратури. До свого призначення керівника відділу із запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Краматорської міської ради отримував пенсію за вислугою років у прокуратурі Слов’янська у розмірі 7650 грн, згідно декларації 2018 року, та 35 928 грн, згідно декларації за 2019 рік.

Згідно декларації Сергія Мироненка за 2018 рік, він володіє квартирою та гаражем в Слов’янську, тоді як його дружина, Яна працює у лінгвістичному центрі “Prime Time”, який працює у Краматорську та Слов’янську. На неї записані 2 квартири у Краматорську, власницею яких вона стала у 2017 році (хоча її заробіток за рік в мовному центрі склав 39 613 грн.), та садовий будинок у селі Маяки Слов’янського району. Також на дружину записаний автомобіль “Ford Kuga” 2010 року виробництва.

Міський голова Олександр Гончаренко наголосив, що новий відділ в Краматорській міській раді був створений у листопаді 2021 року. Він займатиметься контролем дотримання антикорупційного законодавства у виконавчих органах комунальних підприємств та установах Краматорської міської ради та проведенням службових розслідувань з метою виявлення правопорушень вимог Закону України “Про запобігання корупції”.

фото - slavgorod.com.ua

коментарі