Важливо :: 29 січня 2020 18:50 , Дмитро Лук'яненко
ls1

Команда, яку готували краматорські сценаристи, пройшла відбірковий тур до Ліги Сміху

“Свій формат” називають себе “командою з особливостями”, бо всі учасники - це діти з інвалідністю з дружківського дому-інтернату

Готували команду до виступу краматорські сценаристи Даніїл Антончик і Олександр Горін, які повірили у те, що люди з інвалідністю не обов’язково мають викликати жаль. Навпаки - під час виступу на сцені учасники “Свого формату” іронізують над собою.

ls4

Так іронізують, що, за словами тренерів, під час першого відбору глядацька зала встала в кінці виступу команди.   

Фестиваль розпочався 25 лютого в Одесі. У першому відбірковому турі взяли участь 210 команд із України, Білорусії, Росії, Ізраїлю, Азербайджану. До другого туру редактори відібрали 66.

ls1 ls3

Наразі команди готуються до наступного відбору: редактори Ліги Сміху вносять свої корективи до сценаріїв. “Свій формат” сьогодні вранці уже пройшли редактуру - їх сценарій залишили без змін.

За результатами другого туру відбору визначать 20 команд, які виступатимуть на гала-концерті 2 лютого. Телеверсію фінальної гри  побачимо в березні.

Каріна Єфремова

Інші статті на цю тему

koncert-8
centralna-ploscha-kramatorska

Светомузыкальным шоу планируют открыть главную городскую елку

queez-time-odessa-daniil

Організатори наймасовішої інтелектуальної гри у Краматорську тимчасово переїхали до Одеси та хочуть зробити її популярною і там

коментарі