Важливо :: Життя громади :: 28 лютого 2023 20:22 , Олексій Ладика
igor-bojko

Комендантська година на території Донеччини змінюватись не буде. В ОДА пояснили причину

Зараз її час - з 21:00 до 5:00

Час комендантської години на території Донецької області змінюватися не буде.

Про це на брифінгу 28 лютого повідомив директор обласного департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Ігор Бойко.

Зараз комендантська година на вільній території області діє з 21:00 до 5:00, у цей час громадянам заборонено перебувати на вулиці. Чиновник зазначив, що у сусідніх з Донеччиною областях часові рамки такої години менші: наприклад, на Дніпропетровщині вона триває з опівночі до 5 ранку. Але там й інші умови.

"Ми не будемо змінювати комендантську годину. Це і рішення очільника обласної військової адміністрації пана Кириленка, і військового командування. Все-таки маємо зважати на той факт, що у нас вся територія області воююча, у нас дуже складна ситуація. Тому ми даємо військовим більше часу вночі, щоб вони могли приховано пересувати свою техніку", - сказав Ігор Бойко.

Чиновник також зазначив, що тривала комендантська година полегшує завдання поліції та військовим виявляти диверсійні групи ворога, які можуть проникати на вільну територію Донеччини у зв'язку з близькістю лінії фронту.

На думку пана Бойка, навіть навесні і влітку, коли світловий день стане довшим, час комендантської години переглядатися не буде, поки не покращиться військова ситуація на території області.

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

obstril-slov (4)

Серед постраждалих - переселенці з Бахмуту

obstril-liman-main

Місцева влада обіцяє допомогти з похованням загиблих

anton-vrazhennya-main

Він вперше з початку великої війни був за межами Донеччини тривалий час

коментарі