Важливо :: Життя громади :: 14 червня 2021 15:55 , Олена Круглова
shkola-3-kramatorsk

Краматорську школу №3 очолила нова директорка

На посаду керівника школи претендувало три кандидати. В інших школах конкурси тривають

Сьогодні, 14 червня, пройшов третій етап конкурсу для кандидатів на посаду керівника ЗЗСО № 3, повідомила прес-служба Краматорської міської ради.

Серед претендентів були – чинна директорка школи № 3 Жанна Сєрікова, викладач Краматорського центру професійно-технічної освіти В’ячеслав Труш та консультантка Комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Ольга Волотка.

За загальною сумою балів перемогу отримала Ольга Волотка. Вона 1976 року народження, має вищу освіту: 2009 року закінчила ЛНУ ім. Т.Шевченка, за спеціальністю є викладачкою історії та правознавства. Місце роботи – КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників".

Ольга Волотка набрала 16.3 балів. Жанна Сєрікова отримала 15.2 балів, В’ячеслав Труш – 15.

Жанна Серікова результати конкурсного відбору та свої подальші кар'єрні плани коментиувати відмовилась.

Нагадаємо, що конкурсний відбір у краматорськіх закладах загальносередньої освіти розпочався 10 червня. За його результатами, вже відібрано очільниць шкіл №10, 12, 26 і ліцею №35.

Інші статті на цю тему

katerina-perekrestova (1) (1)

Выпускница не планирует получать высшее образование в Краматорске, но не исключает, что вернется в родной город после университета

arsenij-lyulka (1) (1)

Краматорский выпускник Арсений Люлька набрал 200 в ВНО по математике. Он считает, что киевские ВУЗы не хуже европейских, а вот возвращаться в Краматорск не планирует

vipuskniki-ta-yih-vchitelki

Випускники отримають по 20 тис грн, а їх вчительки - по 25 тис грн

коментарі