Важливо :: Життя громади :: 28 червня 2020 14:38 , Дмитро Лук'яненко
kon2

Конституція на "мольбертах": мешканцям міста нагадали про головні гарантії основного Закону (відео)

У Краматорську з'явилися мобільні мольберти з окремими статтями, як нагадування містянам про те, ща нам гарантує Конституція, та про те, що основний Закон не завжди та не в повній мірі виконується

Мольберти, на яких цитуються статті Конституції, з'явились в різних локаціях Краматорська, зокрема біля тих місць чи органів влади, де не в повній мірі та не завжди дотримуються основного Закону.

Так, біля міського суду з'явився мольберт, що нагадує про 129 статтю, в якій йдеться про незалежність суду та верховенство права. Поруч з міськвідділом поліції встановили нагадування про 28 статтю, яка гарантує нам, що ніхто не може бути підданий катуванню або принизливому покаранню. А біля колишнього кінотеатру та ДЦ "Ніка", який зараз стоїть занедбаний в самісінькому центрі міста, власникам вирішили нагадати, що власність - це не лише святе право, а ще й обов'язки і вона не повинна нести шкоду суспільству.

Авторами та виконавцями цієї незвичної акції стали активісти міського осередку "Демократчої сокири".

Ініціатори акції сподіваются, що вона носитиме такий собі інтерактивний характер, тому не тільки нагадують перехожим про основні конституційні гарантії та обов'язки, а й закликають містян до звортнього зв'язку і запрошуюють ділитися своїми ідеями: де б ще в місті було доречно встановити такі нагадування.

- - - - -

реклама

В тёплое время года, большой спрос на прохладные напитки. Как удовлетворить спрос? Холодильные шкафы применяется для хранения и демонстрации прохладительных напитков, воды, соков и др. Но какой выбрать? Вашему вниманию представлен холодильный шкаф для напитков на сайте polair.com.ua. Внешний вид модели, разнообразие цветовой гаммы холодильного шкафа и общая характеристика, помогут сделать правильный выбор.

Інші статті на цю тему

aniator-1-16248154531PjzG (2)

Перший випускний просто неба, виступи кавер- гуртів, фотозони, атракціони, фотовиставка, виступ співачки Світлани Тарабарової

obshhaya-fotografiya-laureatov (1)

Целый день на площади Мира звучит музыка, продолжаются выступления лучших кавер-групп, работают фотозоны

sokira-pati-kramatorsk

На святі буде інтелектуальна гра і запальний концерт

коментарі