reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 13 січня 2021 09:53 , Олена Круглова
kontaktnij-centr-kramatorsk

Контактний центр Краматорська запрацював по-новому та змінив номер телефону для мобільних операторів

Відтепер усі заявки мешканцям Краматорська можна подавати у єдиний центр

У контактному центрі Краматорська розпочали перелаштовувати схему роботи зі зверненнями містян. Метою є зниження навантаження та прискорення реагування комунальних служб на заявки краматорців про нестандартні ситуації. Нова система зверненнь стає більш зручною і для саміх мешканців міста.

Так, з 12 січня в громадян вже немає потреби користуватися номерами окремих диспетчерських служб для повідомлення про виникнення проблем, інформує пресслужба Краматорської міської ради.

З будь-яких  питань життєдіяльності міста відтепер треба звертатися в Контакт Центр за цілодобовими телефонами 1505 (з стаціонарних телефонів) та 0990991505 (для мобільних операторів). Або оформити звернення на сайті https://kck.krm.gov.ua/

Також на сайті та на сторінці контактного центру у Facebook обіцяють оперативно публікувати інформацію щодо проведення ремонтних робіт.

Того ж дня у місцевих групах Facebook з'явилися коментарі від користувачів про некоректну роботу ресурсу в мобільній версії та неможливість зареєструватися або увійти в систему через соцмережі. Міський голова у відповідь запевнив, що роботу ресурсу вдосконалять  до 1 лютого. 

Інші статті на цю тему

telefon

Усі дзвінки прийматиме Контакт-центр

avariynyy-telefon

Лише два підприємства залишаються зі своїми номерами

app-kc

Краматорский контакт-центр обещает через неделю запустить чат бот и приложение для Anroid и iOS

коментарі