Важливо :: Життя громади :: 24 листопада 2023 10:35 , Краматорск Пост
koriguvalnik-zi-slovyanska (1)

Коригувальник російських ракет з Краматорського району проведе своє наступне десятиліття за ґратами

Суд взяв до уваги доказову базу СБУ та виніс вирок по справі жителя Слов’янська

Житель Слов’янська намагався виявити та передати агресору локації підрозділів Збройних Сил України, СБУ та Держприкордонслужби в районі свого міста, повідомила Служба безпеки України.

За даними слідства, найбільше його цікавили координати штабів, зосередження військової техніки та розташування складів з озброєнням українських захисників.

Отриману інформацію він дистанційно передавав окупантам через їхніх “зв’язкових”. Ними виявились бойовик окремого мотострілецького полку та командир батальйону мотострілецької Єнакієво-Дунайської бригади Південного військового округу зс рф.

Для передачі розвідувальних відомостей російський інформатор використовував голосові повідомлення в одному з популярних месенджерів. Таким чином він сподівався “анонімізувати” свої “звіти” агресору.

Розвіддані потрібні були загарбникам для підготовки ударів по інфраструктурі регіону.

test

Контррозвідники СБУ встановили місцеперебування зловмисника і затримали його у власному помешканні. У затриманого вилучили мобільний телефон, який він використовував для відправки повідомлень окупантам.

Нещодавно його справу передали до суду. На підставі зібраних доказів суд визнав фігуранта винним у наданні збройним формуванням держави-агресора допомоги у веденні бойових дій проти Збройних Сил України та інших військових формувань (ч. 7 ст. 111-1 ККУ) та призначив йому 12 років позбавлення волі.

Інші статті на цю тему

policiya-naruchnyky

Інформацію він поширював у Телеграмі-каналі

infornatorka

На початку російського вторгнення вона виїжджала до Росії за інструктажем

SBU

Він почав допомагати ворогу готувати нові удари по місту

коментарі