Важливо :: Життя громади :: 25 червня 2020 18:01 , Дмитро Лук'яненко
koronavirus

Коронавірус виявили ще у двох мешканців Краматорська

Станом на 16:00 25 червня підтвердження захворювання на COVID-19 отримали ще двоє жителів Краматорська. Це 60-річна жінка та 52-річний чоловік: обоє з кола контактних осіб.

Про це повідомляється на фйсбук-сторінці "Краматорське самоврядування" з посилання на Краматорську флію  ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України»

Усього ж з початку моніторингу ситуації з на території Краматорська підтверджено 32 випадки захворювання на коронавірус (COVID-19), у тому числі: 4 особи – медичні працівники (2 лікаря, фельдшер та водій швидкої), 5 – обстеження з метою диференційованої діагностики (прояви симптомів бронхіту та ІВДШ), 7 – серед контактних осіб, 7 – серед осіб, які потребують планового лікування ну стаціонарі, 1 – при оформленні для проживання в гуртожитку, 8 – серед прибулих з інших країн без клінічних проявів. Всі хворі підтверджені лабораторно тестами ПЛР.

Показник обстежуваності з 19.06 по 25.06 становить 17,9 осіб на 100 тисяч населення. За весь час нагляду за епідеміологічною ситуацією швидко тестами обстежено 2552 особи, тестами ПЛР – 1728 осіб.

Нагадаємо, вчора також у однієї людини в місті було виявлено коронавірусну інфекцію.

Інші статті на цю тему

foto-4
vakcinuvannya-vid-covid-19-u-doneckij-obasti

Сьогодні стартувало навчання мобільних бригад, що будут долучені до вакцинальної кампанії по всій Донецькій області

doctor-yatsura1

Врач мобильной бригады рассказал, как происходит процесс вакцинации и как сделал прививку сам

коментарі