Важливо :: 23 лютого 2022 09:33 , Краматорск Пост
important-news

Ковзанка дорожчає та виходить в онлайн, стерилізація собак та прапори в сквері Слави: стисло про останні новини

Кілька цікавих новин, які міска влада обговорювала на вчорашній нараді

Ремонт картами, замість ямкового. За словами міського голови комунальні дорожні служби з квітня почнуть виконувати поточний ремонт не ямковим способом, коли латається безпосередньо "ямка" - сам дефект на дорозі, а почнуть ремонтувати дороги "картами" - більш великими і спеціально підготовленитси ділянками.

Квитки на Льодову арену подорожчали. За словами Вадима Лукашука, керівника КП "Міст", якому підпорядкована ковзанка, здорожяання становитиме "кілька процентів". Точну суму він не назвав. 
Також, як повідомив пан Лукашук, з сьогоднішнього дня в тестовому режимі починається онлайн продаж квитків на ковзанку.

Міська влада продовжує кампанію з демонтажу незаконних об'єктів реклами та кіосків. За даними УЖКГ, залишилося демонтувати 71 об'єкт із 205. Нагадаємо, що ця кампанія була розпочата минулого року, також минулого року міськрада затвердила правила розміщення рекламних об'єктів.

В довгій низці "чергових дат" відкриття нового дитячого садку "Зернятко", що в селищі Біленьке, нова дата. Цього разу садок обіцяють відкрити 1 квітня. Нагадємо, що проблема відкриття цього обʼєкта повʼязана з документацією на котельню та бюрократичнми проблемами її підготовки та передачі, якими займається Департамент капітального будівництва ДонОДА.

В сквері Слави до кінця тижня обіцяють повісити нові прапори. На їх відсутність звернули увагу багото містян у соцмережах. За словами очильника Управління з гуманітарних питань Краматолрської міськради Андрія Гореславця, прапори познімали через те, що вони прийшли в жахливий стан. Нові обіцяють повісити до кінця тижня. 

Краматорське КАТП повідомляє. що з березня починає нову кампанію по стерилізації безпритульних тварин. Нагадаємо, що недавно на ці роботи був оголошений тендер в Prozorro. Поки що, за умовами першого тендеру, в гуманний спосіб мають стерилізувати 100 собак.

Міський голова Олександр Гончаренко підтримав ініціативу про заборону феєрверків, з якою днями до влади звернулася Громадська рада. За словами мера, це питання мають розглянути сьогодні на сесії міської ради. При цьому голова дав доручення розробити цей місцевий нормативний акт так, щобі потім адміністративна комісія мала повне право накладати штрафи за його порушення. За словами пана Гончаренка, подібні акти прийняті в кількох містах, але вони не працюють через особливості законодавста, що не дають місцевим владам достатніх повноважень. 

Інші статті на цю тему

bus

Представників підприємств перевізників запросили до виконкому, щоби обговорити проблемні питання безоплатного перевезеня учнів та студентів

vikonkom

Російські пропагандисти вже розганяють фейки з цього приводу

коментарі