Важливо :: Життя громади :: 14 лютого 2022 12:35 , Олена Круглова
tehnika-dlya-kp-druas-kramatorsk

КП "ДРУАС" закупить техніку майже на 35 млн грн в борг

Підприємство проводить тендер на придбання техніки на умовах фінансового лізингу

Віповідне оголошення з'явилось в ситемі prozorro. Очікувана вартість закупівлі складає 34,5 млн грн.

На ці кошти планують закупити вакуумну підмітально-прибиральну машини Глобус на шасі МАЗ 6м3, зі сніговим відвалом, одноковшовий фронтальний мінінавантажувач BOBCAT S630 з додатковим обладнанням: фреза, кущоріз, сніговий відвал, подрібнювач пнів тощо, екскаватор-навантажувач JCB 4CX Sitemaster з індустриальними вилами, планувальним ковшем та гідромолотом.

Кінцевим терміном подання заявок зазначено 15 березня. Сам аукціон має відбутися 19 квітня.

Згідно тендерної документації, строк лізингу становить 60 місяців. Авансовий платіж становитиме 20%. Відсоткова ставка - плаваюча, складає не більше 25% річних, разова комісія  - не більше 0,2% від суми фінансового лізингу, щомісячна комісія -  не більше 0,4% від початкової суми фінансового лізингу.

Нагадаємо, що рішення про придбання техніки в кредит погодили депутати Краматорської міської ради на сесії наприкінці січня поточного року.

Крім "ДРУАСа", техніку дозволили купити ще трьом комунальним підприємствам міста: "Краматорському водоканалу" (7,36 млн грн), "Ритуальній службі" (2,13 млн грн) та "Міськсвітлу" (3,91 млн грн). Загальна вартість всіх закупивель складає 48 млн грн.

З цієї суми 7 млн грн - це державна субвенція, яку місто отримало у грудні минулого року. Тобто підсумковий борг міста складатиме 41 млн грн.

За підрахунками фінансового управління Краматорської міськради, після придбання техніки для всіх зазначених підприємств місто буде сплачувати 1 млн грн щомісяця впродовж п'яти років.

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

samoskid-daewoo

Протягом поточного року на придбання різноманітної техніки вже витрачено 45 млн грн

arhivniy-viddil-kramatorskoi-miskradi

Краматорська МВА планує закупити три кліматичні комплекси в півтора рази дорожче ринкової вартості

oleksandr-goncharenko-kramatorsk
коментарі