reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: 05 червня 2019 21:26 , Инна Пасечник
prishib

Краматорчан запрошують на фестиваль повітряних зміїв

Фестиваль відбудеться на честь льотчиків, що загибли у сбитому літаку 6 червня 2014 року

"Клуб підприємців Краматорська" запрошує усіх охочих, усіх причетних, усіх патріотів і друзів України 8 червня о 10 ранку приїхати на місце падіння літака АН-30Б, який 6 червня 2014 року збили над Слов'яньском біля села Пришиб російські загарбники. Тут будемо проводити фестиваль повітряних зміїв. Приходьте, будь ласка," - запросив краматорський підприємець Володимир Сергієнко жителів Донеччини.

Нагадаємо, 6 червня 2014 року в небі над Слов'янському був збитий розвідувальний літак Збройних сил України Ан-30Б, на борту якого перебувало 8 членів екіпажу. Загарбники випустили по літаку 2 ракети, одна з яких влучила. Екіпаж вирішив докласти зусиль, щоб відвести машину від ймовірного падіння на населений пункт. Після того, як небезпеки для мирних мешканців вдалось уникнути, лише троє льотчиків встигли вчасно покинути літак та залишилися в живих. П'ятеро загинули: командир ескадрильї  Костянтин Могилко, оператор Сергій Камінський, борттехнік Павло Дришлюк, механік Олексій Потапенко і радист Володимир Момот.

8 червня біля меморіалу у селі Пришиб  вшанувати пам'ять загиблих у катастрофі та запустити свого повітряного змія в небо зможе кожен бажаючий.

 

Інші статті на цю тему

Ubeghische-1

В городе практически нет современных укрытий для длительного пребывания людей во время чрезвычайных ситуаций

Festiwal-Kalmius-1505-cover

Придбати книжки, поспілкуватись з письменниками, послухати музику, можливо сьогодні у Краматорську. На площі Миру другий день проходить літературно-мистацкий фестиваль

most-fest (1)

Цьогоріч на відвідувачів фестивалю чекатимуть кіно- та театральна зони, лекторії та виступи відомих українських музикантів

коментарі