Важливо :: 17 грудня 2018 07:13 , Дмитро Лук'яненко
group-cover-kram

Краматорчан запрошують подивитись надихаючі історії про жителів міста

24 грудня у Краматорську безкоштовно покажуть найкращу українську та світову соціальну рекламу

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні та Міжнародний фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival підготували для вас серію мотиваційних відеороликів про підприємців зі сходу країни в рамках кампанії «Великі історії малого бізнесу» та оригінальну вибірку світової соціальної реклами з Міжнародних конкурсних програм. Ви побачите історії українців, які ведуть екологічний, соціально-відповідальний прозорий бізнес та формують позитивний імідж Донбасу. Також зможете перейняти досвід та надихнутися ідеями однодумців з-за кордону.

Починаючи з 2015 року, Програма розвитку ООН в Україні за підтримки міжнародних партнерів надає ґранти на започаткування або розвиток власної справи, переважно, на сході України. За цей час було підтримано близько 650 бізнесів та створено понад 3 000 робочих місць у Донецькій, Луганській та інших областях України. Ґрантерами проекту були реалізовані сотні креативних ідей: від виробництва м’яких вікон ПВХ, машинобудівних підприємств до англомовних шкіл, IT компаній, ковалень, шоколадних майстерень та Еко-кав’ярень.

Кому варто відвідати цей захід?

  • Підприємцям, які мають власний бізнес і хочуть нових знайомств, комунікацій та можливостей;
  • Ініціативним людям з перспективними бізнес-ідеями, які варті фінансування та обговорення;
  • Громадським діячам, активістам та всім, хто бажає переглянути найкращу світову соціальну рекламу з Міжнародних конкурсних програм. Це мотиваційні ролики соціально відповідального бізнесу та міжнародних організацій. Тематика різна: про стереотипи та рівне ставлення до всіх людей; турботу про довкілля; захист дітей, переселенців та ін.

Коли: 24 грудня

О котрій: 17:00

Де: Краматорськ, креативний простір «Geek Bunker» (вул. Марата, 8)

Вхід вільний, за попередньою реєстрацією:  https://goo.gl/forms/mlSwBUsB1c8nrkwZ2

Інші статті на цю тему

коментарі