Корисно :: Комора :: 01 грудня 2020 11:36 , Олексій Ладика
gas

Краматорці, які не уклали договір з постачальником газу, автоматично стали абонентами "Нафтогазу"

Але тариф для них буде вищий, кажуть чиновники

Споживачам, які не встигли до 1 грудня заключити договір з новим постачальником газу, відключати блакитне паливо ніхто не буде.

Про це на апаратній нараді сьогодні повідомила Ольга Остапова, завідувачка сектору зв'язку та енергетики відділу транспорту, зв'язку та енергетики Краматорської міської ради.

Вона повідомила, що 27 листопада Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ухвалила рішення щодо постачальника останньої надії (ПОН) - з відповідних документів виключили пункт, що цей постачальник має надавати послуги лише 60 днів. 

Отже, ПОН (компанія "Нафтогаз України" може надавати послуги безстроково. 

"Тепер наші споживачі, які не встигли обрати собі нового постачальника газу, автоматично будуть отримувати газ від постачальника останньої надії. Єдине, на що слід звернути увагу: тариф ПОН вищий ніж тариф звичайного постачальника", – сказала Ольга Остапова.

За словами чиновниці, тариф на газ ПОН становить приблизно 6,77 грн за кубічний метр, а тариф того ж "Нафтогазу", але якщо з ним заключено договір, - 6,33 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як повернути переплату за природний газ від попереднього постачальника

Нагадаємо, ситуація зі зміною постачальника газу склалася через те, що попередній постачальник "Донецькоблгаз" не зміг розрахуватися за обсяги газу, які відібрав з газотранспортної системи в минулі періоди, і не зміг замовити газ для своїх клієнтів на жовтень. Тому з 1 жовтня по 1 грудня (60 днів)  споживачі отримували блакитне паливо від "постачальника останньої надії" - компанії "Нафтогаз України". У цей період споживачі повинні були укласти договори з новими постачальниками газу.

Інші статті на цю тему

Gasweekcover

Обстеження та ремонти відбувалися у Краматорську, Костянтинівці, Дружківці та Богородичному

Gascover

Розповідаємо, чим ще займався Донецькоблгаз у Краматорську та районі минулого тижня

gazovyky5

Вони відмовились від евакуації і продовжували роботу попри небезпеку обстрілів

коментарі