reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 07 лютого 2020 09:03 , Ліля Папаїка
eks-boevik

Краматорські поліцейські проводять розслідування відносно 12 колишніх найманців «ДНР»

Лише в лютому до поліції звернулося четверо чоловіків, які повідомили, що перебували у складі НЗФ у 2014 році

Про це повідомляє прес-служба Краматорського відділу поліції.

Чоловіки повідомили, що зробили це заради грошового заохочення та їжі. Двоє з них здійснювали фільтраційні заходи на блок-постах міста під час його окупації.

А 49-річний та 36-річний чоловіки в розмові з поліцейськими повідомили, що здійснювали контрольно-пропускний режим захопленої на той час будівлі виконкому. Найманці перевіряли документи всіх осіб, які мали намір пройти до адмінбудівлі, а також підтримували «громадський порядок» на прилеглій території.

Однак всі ці чоловіки зрозуміли, що просто потрапили під вплив пропаганди та у складі НЗФ не матимуть можливості на нормальне життя. Тому, не «прослуживши» і місяця, у різний період часу добровільно покинули ряди найманців.

Наразі у відношенні чоловіків під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань».

Після того, як буде доведено, що на час перебування в НЗФ чоловіки не скоїли тяжких злочинів, їх буде офіційно звільнено від кримінальної відповідальності, згідно ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Інші статті на цю тему

коментарі