Важливо :: Життя громади :: 27 листопада 2019 18:29 , Олексій Ладика
lgbt

Краматорські активісти поїдуть до Чернівців проводити ЛГБТ-заходи. А, може, і не поїдуть

Праві ліберали вирішили затролити Чернівецьку міськраду, яка підтримала заборону проведення ЛГБТ-заходів у місті

Активісти краматорського осередку партії "Демократична Сокира" надіслали повідомлення до Чернівецької міської ради про проведення ЛГБТ-заходів у цьому місті. 

Усі заходи заплановані на кожен день вересня 2020-го року. Серед них – дитяче свято "ЛГБТ йде до школи", вулична ЛГБТ-вечірка "Я калєндарь пєрєвєрну...", пікет "ЛГБТ-підприємці проти РРО!", хода солідарності з ЛГБТ-машинобудівниками, громадський ЛГБТ-диктант до Дня грамотності, смолоскипна хода ЛГБТ-націоналістів та інше.

"Майбутнього вересня Краматорська Д7 (скорочена назва "Демократичної Сокири" – Ред.) їде до Чернівців і там цілий місяць спільно з Чернівецьким осередком щодня буде проводити ЛГБТ-заходи. Може, і не щодня, може, і не буде, але повідомлення до Чернівецької міської ради вже відправлено. Тому що нас, як право-лібералів, глибоко вразив наступ чернівецьких депутатів на права людини", – йдеться у повідомленні.

31 жовтня депутати Чернівецької міської ради ухвалили петицію про заборону проведення будь-яких ЛГБТ-заходів на території міста. Партія "Демократична Сокира" висловила своє обурення цим рішенням і у відповідь запланувала 365 ЛГБТ-заходів у Чернівцях – кожного дня по заходу упродовж року – і повідомила про це міську раду. Краматорські активісти розробляли план ЛГБТ-подій саме на вересень наступного року. 

Чи планують активісти проводити подібні заходи у Краматорську, не повідомляється.

Інші статті на цю тему

коментарі