Цікаво :: Спорт :: 06 листопада 2021 18:27 , Краматорск Пост
fk-hk-kramatorsk

"Краматорськ" перемагає у Кременчуці по всіх фронтах: огляд хокейного та футбольного матчів

Цього тижня футбольна і хокейна команди спортивного клубу “Краматорськ” вирушили до Кременчука, щоб зіграти проти місцевих команд

Огляд хокейного поєдинку ХК “Кременчук” - ХК “Краматорськ”

Перший період закінчився нульовою нічиєю між командами.

На 3-й хвилині другого періоду форвард ХК “Краматорськ” Ярослав Сергієвський закинув першу шайбу у ворота Михайла Боярчука. Через 7 хвилин захисник “Кременчука” Костянтин Забавін відправив у ворота Віталія Труса шайбу у відповідь. Але одразу після цього Ярослав Сергієвський оформлює дубль за краматорців у цьому матчі. А вже на останніх хвилинах другого періоду гравець ХК “Краматорськ” Ігор Калінічев з другої спроби забиває шайбу у ворота “Кременчука”.

Протягом третього періоду краматорські хокеїсти Ігор Калінічев та Сергій Гриценко добили суперника, влучивши два рази у його ворота і зробивши остаточний рахунок поєдинку 1:5 на користь гостей.

Після цієї гри краматорці займали третє місце у турнірній таблиці, маючи з вищезгаданим "Кременчуком" та "Маріуполем" однакову кількість балів - 19. Сьогодні ж ХК "Краматорськ" ще й переміг херсонський "Дніпро" на виїзді з рахунком 2:1.

Огляд футбольного матчу "Кремінь" - "Краматорськ"

Футбольна фортуна краматорців в матчах з "Кременем" продовжилася. Команда Олексія Городова здобула перемогу у Кременчуці з рахунком 1:0 на свою користь. Єдиний і переможний гол забив Денис Ндукве прямим ударом зі штрафного у ворота суперника.

Також в цьому матчі за "Краматорськ" дебютував вихованець академії донецького "Шахтаря" Володимир Грачов. Останнім клубом футболіста був московський "Велес", за який грав протягом 2020 року.

Наступного тижня краматорці зіграють проти волочиського "Агробізнеса" у себе вдома. Прийти на цей матч можна лише тим, хто має жовтий або зелений COVID-сертифікати та негативний ПЛР-тест.